2726
عنوان

نظرخواهی برای مدلینگ عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 51 پست

آرابیرا@

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
آرابیرا@

نمیشه خخخ

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره فک کنم وسواس پیداکردم ولی چون از بچگی تو ذهنم بوده الانم صاف رفتم تو همین شغل برام مشکل سازشده ...

ببین گلم رو این تمرکز کن که لباس عروس شب عروسیت رو خودت و عشقت باهم میرید انتخاب میکنین 😍

وگرنه ک اونم‌ میشه یکی مثل لباسای دیگه 😧

(    )

اینک شما رو اون حس تعصب داری یجورایی افراطه دوم اینک درمورد مدلینگ میخوام ی چیزی بت بگم،من خودم پیشنهاد مدلینگ داشتم و نرفتم ن اینک حسی برای لباس عروس داشته باشم بلکه تو جامعه ما متاسفانه در برخی موارد بخاطر شغلت یک سری سواستفاده ها ازت میکنن درامدشم خوبه ولی من روحیم برام مهم تره،من مشورتم کردم و گفتن تو ایران مدلینگ بودن فقط دردسر دارع،من پیشنهاد برای مانتو و غیره ام داشتم و نرفتم

اینجانب یک روانشناس    هستم... اگه خدا بخواد  
والا مامان من ک سوال کرد از یه مدل گفت واسه هر ارایش و شینیون ۱ملیون و ۵۰۰ 😓

اونا معروفن شاید من خودم طبق پیشنهاد اون خانوم برای ی ارایشگر دیگ عکسمو فرستادم اینو گفت

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

حالا اگ واقعا تصمیم داری بری تو کار مدلینگ و فقط حست ب شب عروسیو لباس نمیزاره ک بری،باید بگم خب فکرت افراطیه قطعا لباسی ک برای عروسی خودت میپوشی با لباسی ک فقط برای عکس گرفتن میپوشی متفاوته

اینجانب یک روانشناس    هستم... اگه خدا بخواد  
اینک شما رو اون حس تعصب داری یجورایی افراطه دوم اینک درمورد مدلینگ میخوام ی چیزی بت بگم،من خودم پیشن ...

مرسی از نظرت عزیزدلم درسته بنظرم وسواس افراطی پیداکردم درنوردش

درمورد شرایط کاری تو ایرانم باهات موافقم. حواسم هست هرکاری رو قبول نمیکنم برا همینم محدود کارمیکنم

2706