1147
648
عنوان

نظرخواهی برای مدلینگ عروس

325 بازدید | 51 پست

تاپیک مدلینگ عروس رو دیدم یاد این قضیه افتادم گفتم نظرتونو بپرسم 

@آرابیرا‍ عزیزم شما هم بیا شاید بچه ها بتونن بیشتر راهنماییت کنن. ببخشید که دنباله تاپیکت تاپیک زدم, تو تاپیکت سوالمو پرسیدم اما کسی نبود جواب بده

من از بچگی برام مهم بوده تو زندگیم فقط یبار لباس عروس تنم کنم اونم شب عروسیمه. حتی تو ذهنم دلم نمیخواست قبلش پرو کنم ولی خب اون دیگه اجتناب ناپذیره. 

البته بعد عروسیم مشکلی ندارم بازم بپوشم اما اولین بارشو نمیخوام حسشو خراب کنم

حالا مشکل من اینه که بخاطر این حسی که توضیح دادم, فعالیتم محدود شده. دلم راضی نمیشه پیشنهاد مدلینگ عروسارو قبول کنم اما همین باعث شده کارم محدود بشه و از طرفیم درامدش وسوسم میکنه چون برای برنامه و هدفی که چندماه آینده باید عملیش کنم بشدت پول لازمم

واقعا بچه ها این حس من وسواس و افراطه؟ حس پوشیدنش تو عروسیتو خراب نمیکنه چون تجربه کردی پوشیدنشو؟ درامدش اونقدری هست که ارزش داشته باشه پا رو حسی که انقد برام مهمه بذارم؟ واقعا برام معضل شده میشه اگه تجربه یا اطلاعاتی دارین بهم بگین یا هرنظری که دارید؟ 

تا حدودی تونستم خودمو قانع کنم اما بازم ته دلم یطوریه. از یه نفر پرسیدم گف تو زیادی حساسی چون تو این شغل باید لباس عروسم بپوشی بالاخره. نظر شما چیه؟

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1158

درآمدش چقدی هست؟ 

گیـتارمو بردارمو... 🎸تــو کـه عیـن منی، عیـــدِ منـی عـیدت مبــارک 😍تــو کـه این همــه هـم حِـس منـی عیــدت مبــارک 🤗گل در بًـر و مِی در کـف معشـوق بــه کـام است، بخـونـم 🎼🎤ایـن شاخـه گل سرخـو به دستت برسونـم🌹ایـن سالـو من از  دست        تــ ❤️و تحـویـل بگیــرم 😇💞در وا کُن و آغـوشتـو دریـا کن و... 🌊👫
1140

این چ وسواسیه اخه 😥

من‌مامانم ارایشگره و یادمه بچه بودم ارایشگاهش پر از لباس عروس بود

هرروز یکیشو میبردم خونه و صبح تا شب تنم میکردم 😆 باهاش صبحونه ناهار شام میخوردم 😆

ولی خود شب عروسی یه چیز دیگست 😄😍

زمان بچگیم قرار بود عموم زمان نذری پختن بیاد خونمون . بابام گفت میری پیش عموت اگه گل آورد میگی عمو شما خودتون‌ گلید . اگه شیرینی آورد میگی عمو شما خودتون شیرینی این .اون روز فرا رسید ... ولی متاسفانه عموم گوسفند آورده بود ..... منم که بچه بودم .....میفهمید ... بچه 😆
منم دقیق نمیدونم پرسیدم ببینم کی میدونه. اما فک کنم خوب باشه

والا مامان من ک سوال کرد از یه مدل

گفت واسه هر ارایش و شینیون ۱ملیون و ۵۰۰ 😓

زمان بچگیم قرار بود عموم زمان نذری پختن بیاد خونمون . بابام گفت میری پیش عموت اگه گل آورد میگی عمو شما خودتون‌ گلید . اگه شیرینی آورد میگی عمو شما خودتون شیرینی این .اون روز فرا رسید ... ولی متاسفانه عموم گوسفند آورده بود ..... منم که بچه بودم .....میفهمید ... بچه 😆

@آرابیرا

اسمم نشونه مغرور بودنم نیست نشونه عقده ای بودنم نیست فقط یه یاداوریه ک تو زندگیم اول ب خودم بها بدم زیادی شستم روفتم بچه داری کردم و ب شوهرم رسیدم من خودمو فراموش کرده بودم من به همه محبت کردم از شوهر و بچه گرفته تا بقیه اما در جوابم فقط خیانت بود کتک و فحش و ناسزا اما دیگه تموم شد من برگشتم ب اون دورانی ک لاک از انگشتم پاک نمیشد برگشتم ب دورانی ک انواع لوسیون و کرم و ادکلون گرون باید استفاده کنم فهمیدم باید بها بدم ب خودم واسه خودم خرج کنم واسه خودم ارزش قائل باشم من ب خودم محبت کردم حالا شدم ی دخی باکلاس ی دخی مغرور ک هر روز شوهرش بیشتر بهش نزدیکتر میشه و ارزشش میدونه 😊
این چ وسواسیه اخه 😥 من‌مامانم ارایشگره و یادمه بچه بودم ارایشگاهش پر از لباس عروس بود هرروز یکیشو ...

اره فک کنم وسواس پیداکردم ولی چون از بچگی تو ذهنم بوده الانم صاف رفتم تو همین شغل برام مشکل سازشده

قانعم کن لطفنننن

584

آرابیرا@

اسمم نشونه مغرور بودنم نیست نشونه عقده ای بودنم نیست فقط یه یاداوریه ک تو زندگیم اول ب خودم بها بدم زیادی شستم روفتم بچه داری کردم و ب شوهرم رسیدم من خودمو فراموش کرده بودم من به همه محبت کردم از شوهر و بچه گرفته تا بقیه اما در جوابم فقط خیانت بود کتک و فحش و ناسزا اما دیگه تموم شد من برگشتم ب اون دورانی ک لاک از انگشتم پاک نمیشد برگشتم ب دورانی ک انواع لوسیون و کرم و ادکلون گرون باید استفاده کنم فهمیدم باید بها بدم ب خودم واسه خودم خرج کنم واسه خودم ارزش قائل باشم من ب خودم محبت کردم حالا شدم ی دخی باکلاس ی دخی مغرور ک هر روز شوهرش بیشتر بهش نزدیکتر میشه و ارزشش میدونه 😊
آرابیرا@

نمیشه خخخ

1170