2726
عنوان

خونه تکونی عیدو از کی شروع میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

2 روزه شروع کردم به حول و قوه الهی 🙂

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا

من قبل زایمانم یه دور تمیزکاری اساسی کردم

حالا چهل روزگی پسرم تموم شه باز یه گردگیری اساسی باید بکنم و روتختی و روبالشیا رو بشورم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
هنوز شروع نکردم خونمون تمیزه زیاد کاری نداره ولی چند روز دیگه شروع میکنم بعدشم لباس نخریدم هنوز مال ...

چندوقتشه باهات همکاری میکنه؟

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست

من دلم میخواد شروع کنم

حداقل ظرفای کابینتامو بشورم 

شوهم نمذاره 😭😭😭😭😭

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
من دوست دارم خونه تکونی کنم ولی هفته های اول بارداری هستم میترسم خطرناک باشه نمیدونم چیکار کنم

کارگر بگیر اینجا ساعتی پنج تومن میگیرن خونه هاتو برق میندازن

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2706