2733
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2489522/اموزش-بزرگ-نوشتن

این چی بوده حذف شده بچه ها آموزش بزرگ نوشتن یعنی چی ؟

ببخشید استارتر پرسیدم حلال کن

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ۶تا قاشق و۶تا چنگالش فقط ۸۰ تومن 

نه فقط شش تا قاشق 80 تومن 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
2728
2738
عه😍زنگ نمیزنه؟سنگینه؟ چون از نزدیک ندیدمشون دارم اینترنتی سفارش میدم اما گفت تضمینیه

یک ونیم ساله دارم استفاده میکنم خیلی عالیه گلم اصلانه رنگش عوض میشه نه زنگ میزنه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
ببین تو بازار خودت برو بگیر . خواهرم اینترنتی سفارش داد وقتی اوردنش خیلی سنگین بود بعدشم کلی خط تو ق ...

از مرکز استانمونه فاصلش تا شهرمون1ساعته

چون وقت ندارم برم دارم سفارش میدم

باهاش شرط میکنم بدون مشکل باشن

چمدون استفادم نمیشه کلا واسه جهازم چیزایی ک ضروری هست رو برمیدارم اما با کیفیت

چمدونی دیگه همه چیزش ست وکامل هست بستنی خوری ژله خوری  کفگیر وملاقه  کامل قاشق چایخوری عسل خوری چنگال کوچیک کارد کیک و...اخه ادم بخواد همینارو ست قاشق چنگال خودش پیدا کنه دردستره

2706