2726
در ادامه سوال استاتر? خانما شوهرای شما وقتی بچه پی پی میکنه میشورن و پوشک میکنن.یانه?  

حرفی میزنیا ،ی بار تو حموم بودم بچه ام پی پی کرده بود اومد منو از حموم کشوند بیرون رفتم بچه رو شستم 😑😑

پسرام همه دنیای منن 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در ادامه سوال استاتر? خانما شوهرای شما وقتی بچه پی پی میکنه میشورن و پوشک میکنن.یانه?  

پوشک میکرد شوهر من ولی پی پی میکردن اصلاااا دست نمیزد .دست خودشم نبود اووق میزد همش منم ک باز میکردم میخاستم بشورمشون

2728

اوایل خیلی زیاد

دیگه حدودا از هشت ماهگیش کمتر شد..

ولی خب حق داره طفلک

صبح تاااا شب بیرون از خونه واقعا سخته

کارشم سنگینه بنده خدا.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

آره خب بچه هرچقدر بچه منه بچه اونم هست دلیل نمیشه از شکم من اومده بیرون پی پی ش مال من خنده بازی کردنش مال اون

امضا ندارم
 حرفی میزنیا ،ی بار تو حموم بودم بچه ام پی پی کرده بود اومد منو از حموم کشوند بیرون رفتم بچه رو ...

یعنی درخواست من بیجاست که ازش بخوام بچه رو بشوره?

وقتی بگه نه دیگه نباید ناراحت شم... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

بهترین شیوه برای سلامت روان بچه اینه ک از نوزادی کارهای مراقبتی بچه رو فقط یک نفر انجام بده....

نه ک بعضی وقتا یکی و بعضی وقتا یکی دیگه...

یعنی تمام کار های لباس عوض کردن شیر دادن پوشک عوض کردن خوابوندن و... کارهایی از این دست رو فقط یک نفر انجام بده و این خیلی خیلی مهمه...

میتونید صحبت های دکتر هلاکوییی رو در این مورد گوش بدین

من همسرم کمک میکنه مخصوصا بیرون میریم یا اگه خونه باشه خودش 

ولی هیچ کدوم از بچه هامو پوشک عوض نکرده ولی کارای دیگه خیلی کمکم میکنه😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
مگه چند ساله بودی؟🤔

1  16و17بودم شوهرم خیلی کمکم کردمن اصلن توبچه داری خسته نشدم حاصرم چندتابچه دیگه بیارم 😂

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،