1109
44

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1082

از شوهر من باید پرسید خانمت چقدر در بچه داری کمکت میکنه😕 چون هردومون شاغلیم و وقتی میایم خونه همه کار بچه به دوش پدرشه. خیلی وابسته‌ان به هم

نومید مشو چون که خدا هست/آرامش دل‌های شکسته/این زندگی از غصه جدا هست/امید به لب‌های تو بسته...لبخند بزن
1101

از اول کمک حالم بوده .الانم زمستونا سرد جایی برم مرخصی میگیره خودش میبره یا بچها رو نگه میداره من میرم از اولم قرارمون بود دوتا شدن بهار تابستونا یکی مال اونه یکی مال من...با پسرم میره استخر پارک منم با دخترم....

باید از مردابخوای که کمکتون کنن  ازش بخوای آره مثلا میری آرایشگاه هی میریم جلوشون قرمیدیم نمی‌فهمن کلا سیستمشون اینجوریه باید  بگی آرایشگاه بودم این تغییر و کردم 

بخوای بازبون خوش

1091
در ادامه سوال استاتر? خانما شوهرای شما وقتی بچه پی پی میکنه میشورن و پوشک میکنن.یانه?  

حرفی میزنیا ،ی بار تو حموم بودم بچه ام پی پی کرده بود اومد منو از حموم کشوند بیرون رفتم بچه رو شستم 😑😑

پسرم نفسمه ،باباش دنیامه😍
در ادامه سوال استاتر? خانما شوهرای شما وقتی بچه پی پی میکنه میشورن و پوشک میکنن.یانه?  

پوشک میکرد شوهر من ولی پی پی میکردن اصلاااا دست نمیزد .دست خودشم نبود اووق میزد همش منم ک باز میکردم میخاستم بشورمشون

1073