2733
2734

صبح تا حالا تلفن دستم هرچی داروخانه تو تهران و اصفهانه زیر و رو کردم شربت مولتی ویتامین ول کید میخام نیست😫😫😫

کسی به بچش میده 

ازکجا میخرید 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

یعنی بخاطر ی مولتی هم باید ۲۰۰۰جا زنگ بزنم

حیف کاربریمو دوس دارم وگرن،،،، 😤😤😤

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از داروخانه‌های اینترنتی بگیر یا زنگ بزن ۱۴۹۰ تا بگن کحا دارن جایگزینش هم ویتان و کیدی کر و ... میت ...

مرسی

2731

سلام. پسرت بهتره عزیزم؟ پسر منم مشکل ریفلاکس داره تاپیکاتو ک خوندم شرح حال خودم بود😢😭الان چ غذاهایی بهش میدین؟ غذاهای سفره ک ادویه و سرخ کردنی باشه ک نمیتونن بخورن😔میخواستم درخواست دوستی بدم بپرسم گفتم شاید دوست نداشته باشی اینجا پرسیدم..

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
سلام. پسرت بهتره عزیزم؟ پسر منم مشکل ریفلاکس داره تاپیکاتو ک خوندم شرح حال خودم بود😢😭الان چ غذاهای ...

سلام گلم خوبی شما

الحمدلله ی روز خوبه ی روز بد

غذا های حاوی پروتیین گاو پروتئین سویا لبنیات ترشیجات تندیجات نمیتونه بخوره

گوشت فقط گوسفندی و گوشت مرغ ادویه هم فقط زردچوبه وگاهی خیلی کم دارچین

غذای سفره بهش میدم مثلا برنج و خورشت و غذاهای سرخ نشده کم چرب 

کوچولوت چندوقتشه

@fafagola    

عزیزم تاپیک قفل شد نشد جوابتو بدم

مسافرت بودم ی چند روزی 

2738
سلام گلم خوبی شما الحمدلله ی روز خوبه ی روز بد غذا های حاوی پروتیین گاو پروتئین سویا لبنیات ترشیجا ...

ممنون گلم خداروشکر منم دارم لحظه شماری میکنم ک بزرگ‌ و مهمترازهمه خوب بشه😔الان تو ۲۳ماهه عزیزم..فک کنم همسنن.‌. پسرم اسفند ۹۵ دنیا اومده. من اصلا شیرو ماست و.. نمیدم غذاهاش همشون سوپ ماهیچه وحریره بادوم و..بعضی غذاهای سفره .. وقتی بیقرار میشه واشک میریزه جیگرم کباب میشه کاری نمیتونم براش بکنم شبام ک بیقراره چند بار با گریه و ناله پا میشه😭😭روزام ی ساعتایی جیغ و بهانه گیری داره😢

ممنون گلم خداروشکر منم دارم لحظه شماری میکنم ک بزرگ‌ و مهمترازهمه خوب بشه😔الان تو ۲۳ماهه عزیزم..فک ...

بادام نده ریفلاکسو تشدید میکنه

معژیجات مثل گردو بادام براشون خوب نیس و همینطور گوجه

کیوی انگور شیره انگور کیک و بیسکوییتهای مغازه سویا کنجد ارده ژله و خیلی چیزای دیگه براشون سمه

پسرمن متولد۲۴فروردینه

قد و وزن نی نیت چقدره؟

بادام نده ریفلاکسو تشدید میکنه معژیجات مثل گردو بادام براشون خوب نیس و همینطور گوجه کیوی انگور شیر ...

پس ۱ماه بزرگتره پسرم..قد۹۰وزن ۱۲و نیم حدودا.. ب پروتئین گاوی حساسیت نداره آلرژی هم نداره فقط ریفلاکسه فک کنم نوع پنهانش😕مال شما چقدره وزن وقدش

پس ۱ماه بزرگتره پسرم..قد۹۰وزن ۱۲و نیم حدودا.. ب پروتئین گاوی حساسیت نداره آلرژی هم نداره فقط ریفلاکس ...

قد ۸۵ وزن ۱۰و ۷۰۰

بهتر اگه الرزی نداشته باشه زود خوب میشه

قد ۸۵ وزن ۱۰و ۷۰۰ بهتر اگه الرزی نداشته باشه زود خوب میشه

خوب نشده شدت و ضعف داره ی روزایی خوبه ی روزایی خیلی بیقرار‌ من تو تاپیکات خوندم چند ماه توقف رشد داشته پسرت پس خداروشکر بهتره 😍😊مکمل میدادم بیقرار شد قطع کردم شما الان چی میدین؟

خوب نشده شدت و ضعف داره ی روزایی خوبه ی روزایی خیلی بیقرار‌ من تو تاپیکات خوندم چند ماه توقف رشد داش ...

الحمدلله بهتره یکم

توقع رشدش با پودری ک دکتر داد درست شد

هیچ نوع اهنی به معدش نساخت تنها مکملی ک بهش ساخت ول کید بود ک گیر نیاوردم و دکترش پدیا کید رو تجویز کرد شماچی میدی

2706