2703
2553

سلام دوست جونیا😊این سوالو برا دوستم میپرسم میخان بیان خاستگاریش دوست پسرشه بعد میگ گلمو میخام خودم انتخاب کنم ولی نمیدونم چی باشه فقط میدونم خییییلی بزررررررگ دلم میخاد😂 خیییلی تو چشمو باکلاسو بازم تاکید میکنه بزرررررگ باشه😂 هرچی بهش میگم الان اونجوری دیگ مد نیس میگ نه میخام‌تو چشم باشه.والا من ک چیزی به ذهنم‌نرسید گفتم شاید شما بدونید راهنماییش کنید گناه واله😊 من ک خودم گل طبیعی خاستگاریمو همشو ازدس دادم نتونستم خشک کنم😭

واسه من گلم تو شیشه بود خیلی اوشمله.با یه انگشتر تک نگین بزرگ.چ حس خوبی بووود

طُ∞‌ضربان‌قلب‌منی‌ ـﮩ۸ــ💌ــ۸ـﮩـ S ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌💗🫀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک باشه.

مگه گل خواستگاری رو عروس انتخاب میکنه؟

بگو بره پیج گلفروشی ها رو ببینه اونی رو که میپسنده بفرسته برای اون آقا تا براش سفارش بده.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2720
واسه من گلم تو شیشه بود خیلی اوشمله.با یه انگشتر تک نگین بزرگ.چ حس خوبی بووود

ای جونم چقد ناز بوده

عکسشو نداری بفرستی

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2714

دوستت توجیح نیس،از اون دسته گلهای بزرگ لیلیوم میخواد که میبرن مراسم ختم.

برای منم شوهرم بزرگ آورد در حالیکه من عاشق یه جعبه مستطیلی پر از رز بودم...

بش بگو بزرگو نمیتونی نگه داری باید بریزی دور

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
ای جونم چقد ناز بوده عکسشو نداری بفرستی

الان خونه مادر شوهرمم عزیزم

طُ∞‌ضربان‌قلب‌منی‌ ـﮩ۸ــ💌ــ۸ـﮩـ S ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌💗🫀

گل منم خیلی بزرگ بود اکثرش گل رز بود

دسته گل بزرگ پولشم بزرگه تو این گرونی حالا چ اصراریه⁦☹️⁩

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
2706