2726
عنوان

پلی کیستیک و ناباروری

734 بازدید | 17 پست

سلام من ۱۶‌سالمه و ۱۱سالگی پریود شدم!اون موقع بار اولی ک شدم شش ماه بعدش دوباره پریود شدم و این شش ماه شش ماه ادامه داشت تا۱۵سالگیم!ک صورتم پر از جوش شد و وقتی رفتم دکتر برام سونو نوشت و متوحه شدن پلی کیستیک دارم!

همه میگن در اینده نمیتونم باور شم مخصوصا اگر سنم از ۲۵سالگی بگذره! این چقد صحت داره و احتمالش برا من چند درصد هست!

و اینکه سه ماه هست قرص مدروکسی پروژسترون مصرف میکنم ...

لازم هست ک به دکتر مجدد مراجعه کنم تا قرصو واسم عوض کنه!؟

اینجوری نیست عزیزم ...بارداری یکم ب تعویق می افته تو ابن زمونه هیچ کس نابارور نمیمونه ...فقط پیگیرش باش اضافه وزن نداشته باش.پیاده روی کن غذاهای چربم نخور .توکل کن بخدا

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط الان تحقی کن و دکتر خوب برای خودت انتخاب کن و همیشه زیر نظرش باش..

من خودمم دوسال اقدام و پلی کیستیکم..

ناباروری نیستش.. ولی دیر باردار شدن هست.ابجی خودم بعد یه سال شد یه کم وضعش از من بهتر بود..

فقط خواهشا نذار تپل شی..

نرمال بودن خیلی کمک میکنه.. و همینطور سرخ کردنی نخور تا میتونی 😘😘ناباروری نیست.. دیر باروریه 😉😉😉

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728

چیزای گرم بخور ک رحمتو گرم نگه داره.هرماه ک پریود میشی  روزی دو استکان یا یک استکان رازیانه دم کن بخور

روغن کنجد بزن ب تخمدانهات ...امروزه درصد خیلی بالایی پلی کیستیکن ...استرس بخودت راه نده چیزای سردی کم بخور 

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

دکتر کنترل میکنه تا برطرف بشه.اگه اضافه وزن داری کم کن وزنتو.سردی هم نخور...رو باروری تاثیر میزاره.میگن سریعتر حامله شی بهتره.زودتر جواب میده.منم پلی کیستیکم.دکترم دوسال پیش گفته بود نهایتا یه سال دیگه وقت داری برا بارداری بعدش ممکنه مجبور شی بدوی دنبالش...اونموقع شوهرم نخاست.ولی الان میخام اقدام کنم

متاسفانه درمان نداره فقط میشه کنترلش کرد

الان حداقل نصف دخترا این مشکلو دارن گلم..حالا تنبلی کم یازیاد..اونم ب خاطر کم تحرکی ونوع تغذیمونه..تو همین سایت خعیلیا پلی کیستیک بودن وباردار شدن.‌الکی ناامیدنباش

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
2706