1109
44
عنوان

پلی کیستیک و ناباروری

104 بازدید | 16 پست

سلام من ۱۶‌سالمه و ۱۱سالگی پریود شدم!اون موقع بار اولی ک شدم شش ماه بعدش دوباره پریود شدم و این شش ماه شش ماه ادامه داشت تا۱۵سالگیم!ک صورتم پر از جوش شد و وقتی رفتم دکتر برام سونو نوشت و متوحه شدن پلی کیستیک دارم!

همه میگن در اینده نمیتونم باور شم مخصوصا اگر سنم از ۲۵سالگی بگذره! این چقد صحت داره و احتمالش برا من چند درصد هست!

و اینکه سه ماه هست قرص مدروکسی پروژسترون مصرف میکنم ...

لازم هست ک به دکتر مجدد مراجعه کنم تا قرصو واسم عوض کنه!؟

اینجوری نیست عزیزم ...بارداری یکم ب تعویق می افته تو ابن زمونه هیچ کس نابارور نمیمونه ...فقط پیگیرش باش اضافه وزن نداشته باش.پیاده روی کن غذاهای چربم نخور .توکل کن بخدا

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیم 👶و باباش 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیم میفرستی مهربون؟  

فقط الان تحقی کن و دکتر خوب برای خودت انتخاب کن و همیشه زیر نظرش باش..

من خودمم دوسال اقدام و پلی کیستیکم..

ناباروری نیستش.. ولی دیر باردار شدن هست.ابجی خودم بعد یه سال شد یه کم وضعش از من بهتر بود..

فقط خواهشا نذار تپل شی..

نرمال بودن خیلی کمک میکنه.. و همینطور سرخ کردنی نخور تا میتونی 😘😘ناباروری نیست.. دیر باروریه 😉😉😉

میشه برای مامان شدنم دعا کنی؟ 😍😍😍

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه اینجا کلیک کنید

چیزای گرم بخور ک رحمتو گرم نگه داره.هرماه ک پریود میشی  روزی دو استکان یا یک استکان رازیانه دم کن بخور

روغن کنجد بزن ب تخمدانهات ...امروزه درصد خیلی بالایی پلی کیستیکن ...استرس بخودت راه نده چیزای سردی کم بخور 

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیم 👶و باباش 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیم میفرستی مهربون؟  
1058

دکتر کنترل میکنه تا برطرف بشه.اگه اضافه وزن داری کم کن وزنتو.سردی هم نخور...رو باروری تاثیر میزاره.میگن سریعتر حامله شی بهتره.زودتر جواب میده.منم پلی کیستیکم.دکترم دوسال پیش گفته بود نهایتا یه سال دیگه وقت داری برا بارداری بعدش ممکنه مجبور شی بدوی دنبالش...اونموقع شوهرم نخاست.ولی الان میخام اقدام کنم

1103
متاسفانه درمان نداره فقط میشه کنترلش کرد

الان حداقل نصف دخترا این مشکلو دارن گلم..حالا تنبلی کم یازیاد..اونم ب خاطر کم تحرکی ونوع تغذیمونه..تو همین سایت خعیلیا پلی کیستیک بودن وباردار شدن.‌الکی ناامیدنباش

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
1114
مرسی❤❤❤❤

نگران نباش عزیزم. مشکلی نیس درمان داره. من خودمم این مشکلو داشتم.خیلی میترسیدم تا اینکه پیش دکتر طب سوزنی رفتم. انم با طب سوزنی و دارو های گیاهیش خوبم کرد. هم پریودم منظم شد و هم کمک به کارکرد تخمدانم کرد.خوبیش این بود که مجبور نشدم قرص ال دی مصرف کنم ک خودش باعث بهم ریختن پریود میشه 

شما درمان شدین ینی؟!

اره دیگه ... بعد از یک سال و نیم اقدام باردار شدم ... دوماه رفتم باشگاه ایروبیک تازه من لاغر بودم ... همزمان حجامت و بادکش هم میکردم ... بعد از دو سه ماه باردار شدم ... نگران نباش . بیماری خیلی حادی نیست . ولی خوب از الان مراقب وزنت باش . شکر و سردی جات کمتر بخور 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40