1093
648

سلام دوستان من اضطرب و ترس و وسواس فکری و افسردگی و همرو گرفتم.تو بارداری,خیلیم دعا میخونم و ذکر و.....

و فقط میگم.ای خدا بچم حفظ کن بعد انتظاری ک کشیدم براش

میشه لطفا از دعاهایی ک برای حفظ جیننی میخوندید بگید.سوره حجرات رو ک شنیدم.متشکر

لطفا دعام.کنید حال روحیم.خوب بشه

ببخشید اگه ج پیامارو ندادم

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................

منکه سوره یس هرروزمیخونم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جونم به جون همسرم وبچه هام وصله خدایا قسمت میدم به بزرگیت هیچ وقت ناراحتیشون رونبینم😍😍😍😍😍😍😍

من هر شب موقع خواب آیت الکرسی و سوره عصر و صلوات رو میخوندم و دخترم رو میسپردم به خدا

خدا بهترین نگه دارنده است و از من دلسوزتره به بنده و آفریده خودش

چشم دل باز کن که جان بینی/آنچه نادیدنی است آن بینی

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

با خدا فارسي حرف ميزدم و ازش ميخواستم 

خيلي اروم بودم

به خواست و قدرت خدا ايمان داشتم 

حتا ازش خواستم فرزند اروم بهم بده كه داد 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
892
8
نذر کن یه ختم قران بخونی تا اخر بارداریت ان‌شالله به سلامت بغلش بگیری

ممنون عزیزم. ان شالله🙏یکی ختم کردم اگه خدا قبول کنه یکی دیگه رو شروع کردم دوست دارم با معنی باشه ولی سختمه از بس روحیم خرابه 

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................

صدبار قرانو كاملم ختم كني نميتونه جلوي اسيبي كه اين استرس ها به جنين وارد ميكنه رو بگيري

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

حجرات و یس شنیدم خوبه و میخونم و مهمترش اینکه وقتی نگران میشم با خدا حرف میزنم میگم تو بنده هاتو بیشتر از مادر دوسداری و نگرانشونی بچه منم میدونم در پناه توه...یسری نگرانیا عادیه تو این دورانو کاریش نمیشه کرد استارتر بخصوص با حاملگی ها الان که همه پر خطرن

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
صدبار قرانو كاملم ختم كني نميتونه جلوي اسيبي كه اين استرس ها به جنين وارد ميكنه رو بگيري

میدونم عزیزم دست خود ادم.نیست خیلی شرایط سختیه!

1114

من ایه الکرسی رو شب ها و در طول روز چندین بار سوره والعصر.یعنی میشد تو یک ساعت ده بار هم بخونم اخه خیلی استرس داشتم و سوره عصر برای خودت صبر و آرامش میاره  و باعث  میشه بچه ت آرام و صبور باشهه

سوره ناس و فلق رو میخوندم گاهی برای در امان ماندن بچه

سه بار توحید رو شبا میخوندم گاهی

و یه قراری که داشتم با اموات ادمای صالح که براشون فاتحه میخوندم تا اونام برا من و بچه م دعا کنن

من ایه الکرسی رو شب ها و در طول روز چندین بار سوره والعصر.یعنی میشد تو یک ساعت ده بار هم بخونم اخه خ ...

سوره عصر میخونم ب نیت ارامش اروم.نمیشم😢ولی شنیدم حیلی عالیه و بچه رو صبور میکنه,دوستم خواهش میکنم دعام.کن بچم فقط سلامت باشه و سلامت بدنیا بیاد.هیچکس نمیدونه چی میکشم

سوره عصر میخونم ب نیت ارامش اروم.نمیشم😢ولی شنیدم حیلی عالیه و بچه رو صبور میکنه,دوستم خواهش میکنم د ...

دعا میکنم برات.منم شرایط سختی داشتم شاید بدتر از تو .اون روزی که فهمیدم باردارم داداشم بیمارستان بود همسرمم پیشش بود. گذاشتم فرداش خبر بدم به همسرم و بقیه.فردا صبحش دم اذان خبر دادن که فوت شده جوون ۱۸سالم.فقط اگر بدونی چی کشیدم وقتی جنازشو رو تخت غسالخونه دیدم وقتی با اون شرایط تو اون جمعیت فقط باید بزور مامان رو میگرفتم.وقتی کلی مهمون میومد ومن ۲۴ ساعته پذیرایی میکردم ولی از زور بغض از گل وم چیزی پایین نمیرفت.وقتی براش سفره عقد انداختن همه و همه.قشنگ آب شدم ده کیلو لاغر شدم تو اول بارداری

1073