2733
2734
عنوان

بنظرتون خراب شده؟؟؟🤕🤕🤕

144 بازدید | 17 پست

تلویزیون رو که روشن میکنم اولش عادیه روشن میشه تصویر و صدا داره خوبه ولی بعد سی ثانیه تصویرش اینجوری میشه ولی صدا داره.‌ هی رنگاش هم عوض میشه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این از تنظیماتشه عزیزم تلویزیون من سامسونگ هستش و اون اوایل اینجوری میشد ک زنگ زدم اومدن گفتن از تظیماتشه و درستش کردن

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

تلویزیون ما گاهی قسمت بالاش اینطوری میشه و بعد خودش درست میشه

البته تلویزیون ما دست دو هست و نمیدونم واقعا خراب بوده و به ما فروختنش یا نه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738
این سونیه اصلا منوش نمیاد که تنظیمش کنم  

پس زنگ بزن به نمایندگیش میاد مشکلشو بهت میگه

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...
تلویزیون ما گاهی قسمت بالاش اینطوری میشه و بعد خودش درست میشه البته تلویزیون ما دست دو هست و نمیدون ...

اینو تازه خریدیم البته دوساله و مارک خوبیه به اسم ما تی وی نیومده !!! هزینه تعمیرش زیاد میشه؟؟؟؟

اینو تازه خریدیم البته دوساله و مارک خوبیه به اسم ما تی وی نیومده !!! هزینه تعمیرش زیاد میشه؟؟؟؟

الهییییی 

تلویزیون ما مارک x ویژن و دست دو هست گلم نمیدونم مارک خوبیه یا نه

راستش ما تعمیرگاه نبردیمش خودش گاهی اینطوری میشه و خودبخود درست میشه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
اولش که روشن میکنم تصویرش معمولیه بعد چند ثانیه اینجوری میشه ممکنه نسوخته باشه.‌

آره عزیزم احتمالش هست از فیش باشه یا از آنتن. احتمالا از فیشش هست. خودتون دست نزنید نمایندگی بیاد حلش میکنه. اگه خدایی نکرده سوخته باشه از اول تصویر همونجوری میشه

2706