2737
2734

پنج هفته و چهارروزمه 

لکه و بینی و خونریزی داشتم ب خاطر استرسی ک بهم وارد شد ـچند روز مطلقا استراحت کردم خییییلی بهتر شدم ـحالا دیشب با شوهرم فقط معاشقه داشتم نزدیکی نداشتم ولی با معاشقه ارضا شدم ببخشید ) حالا امروز دوباره افتادم رو خونریزی 

چن روز پیش سونو دادم گف پشت جفتت خون ریزی کزده باید قلب تشکیل بشه بعدش امپول ضدسقط بزنیم 

خیلی خوب شدع بودم ولی با کار دیشبم ،،، 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

شیاف مصرف کن هماتوم پشت جفت داری منم داشتم بر طرف شد

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم تا سه ماهگی نزدیکی و معاشقه منجر به ارگاسم نداشته باش ،ایشالا چیزی نیست،

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،

عزیزم هماتوم داری ایراد نداره شیاف پروژسترون باید بزنی اگرم تهرانی به دکتر فاطمه بختیاری قلعه زنگ بزن برای همین امروز وقت بگیر فقط اون میتونه کمکت کنه فقط عجله کن 

2738

ارضا شدن باعت انقباضات خیلییی ضعیف میشه 

حواستو جمع کن عزیزم بزار این چند هفته مهم بگذره 

شیافتو مصرف کن و استراحت مطلق کن تا هماتوم پشت جفتت دفع بشه 

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

شیاف و قرص فرتیژست معمولا دکترا برای اینجور مواقع تجویز میکنن. البته عذاب وجدان نگیر ممکنه بخاطر دیشب نباشه. در کل این خونریزی ها رو خیلی ها دارن که تنها راهش داشتن ارامش، استراحت هس از پله بالا پایین نرو چیزای سنگین اصلا بلند نکن. محلول نشاسته بخور. چیزای گرم نخور خوب میشی. منم خونریزی داشتم ولی برام موند. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
شیاف پروژسترون بارداری ایرانی

ممنون عزیزم 

دارم باشه میزارم

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
ارضا شدن باعت انقباضات خیلییی ضعیف میشه  حواستو جمع کن عزیزم بزار این چند هفته مهم بگذره  ...

باشع عزیزم یکم امیدوار شدم😍

عزیزم هماتوم داری ایراد نداره شیاف پروژسترون باید بزنی اگرم تهرانی به دکتر فاطمه بختیاری قلعه زنگ بز ...

تهران نیستم

دکتر رفتم گفته فقط باید استراحت کنی تا قلب جنین تشکیل شه

عزیزم تا سه ماهگی نزدیکی و معاشقه منجر به ارگاسم نداشته باش ،ایشالا چیزی نیست،

نمیدونستم ارگاسم بدون نزدیکی عیب داره😭😭

2706