2726
عنوان

مادرشوهرم راست میگه؟

306 بازدید | 28 پست

باردارم

مادر شوهرم میگه زیاد نخور بزار بچه ت وزن گیری خوب نکنه

اونوقت خودت راحتی 

بعدش که دنیا آوردیش خودش بزرگ میشه😐😐😐

با عقل من جور درنیومد حرفش 

خواستم نظر شمارم بدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخور بابا بزار بچت جون بگیره و توپولی بشه ☺

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

والله من تجربه ندارم ولی شنیدم یکی از دلایل سختیه زایمان درشت بودن بچه هست

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
من سزارینه زایمانم ینی واسه اینم سخته؟یا فقط طبیعی؟

طبیعی سخته

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
من سزارینه زایمانم ینی واسه اینم سخته؟یا فقط طبیعی؟

اها سزارین نمیدونم فک نکنم مشکلی باشه ولی هرچی بچه سنگینتر باشه توبارداری اذیت میشه

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱

جنین بهرحال از عناصر و ویتامین های موجود بدنتون استفاده میکنه اونم از سه ماهه ی دوم به بعد ربطی به حجم خوردن نداره

تا پیش از ازدواج تنها مرگ میتواند دو دلداده را از هم جدا کند پس از ازدواج هرچیز...
بخور بابا بزار بچت جون بگیره و توپولی بشه ☺

من زایمان سز میخوام

میگه نه گرون میشه همون طبیعی برو

خودشم نخور بچت کوچیک بمونه

البته یکم مادرشوهرم از نظر عقلی مشکل داره

حق میدم بهش 

کلا زیاد نخور متعادل بخور 

فقط توی کشور ما کسی که بارداره بیست سی کیلو اضافه میکنن!!!یه سرچ انگلیسی بکن ببین میانگین اصافه وزن نرمال بارداری  در کل دنیا چقدر کمتره اینجا بعصی خانمای باردار انگار دوراز جون منهدم شدن نه باردار 😐😐😐😐😐بعدم خانمای چاق بچه های ریزتر دنیا میارن چربی اطراف کانال زایمان یا محدوده برش سزارین  فرایند رو سخت تر میکنه دیرتر به هوش میان و کلی مکافات

بعدم رژیم و سختی برای برگشتن به حالت عادی خوب چه کاریه یکم کمتر خوردن مشکلات رو حل میکنه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

نباید که زیاد بخوری. به اندازه بخور. چیزای مقوی و سالم بخور. الانم باید بیشتر رعایت کنی که اضافه وزن زیادی نگیری خیلی چیزارو باید حذف کنی. اما حرف اونم که میگه بچه وزن نگیره درست نیست. جوری کنترل کن که ماهی یک کیلو اضافه کنی. من دوماه وسط بارداریم وزن اضافه نکرده بودم دکترم گفت خودتم باید وزن بگیری، همون یک کیلو خوبه  

فکر کنم سه ماه آخر میگن باید مواظب خورد و خوراکت باشی زیاده روی نکنی ولی ماه های اول باید خوب بخوری

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
2706