2726

امسال برای اولین بار میخوام مانتومو بدم خیاط برام بدوزه هر سال حاضری میخرم واسه همین زیاد از پارچه و اینجور چیزا سر درنميارم ، قدم بلنده و تو پرم ،لطفا اگه مدل جدید دارید بزارید ایده بگیرم الان عکسشو ميزارم 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حاضری بخر دوخته خوب درنمیاد مگه کار مزون باشه که خیلی گرونتر از حاضریش میشه

اخه حاضری ها خیلی ساده و تکراری ان همشون هیچکدوم به دلم نميشينه 😞

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

من دوبار مانتو دوخت کردم اصلا اون چیزی نبود که من میخواستم ، مثلا طرح مانتو رو نشون میدادم اون یه چیز دیگه بهم تحویل میداد تازه هزینشم خیلی زیاد بود یعنی اون مانتورو حاضری میگرفتم بهتر بود 

خدایا شکرت

خوشگله 

تو خونه بدون کفشم در نطر بگیر قدشو میگم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706