2733
2734
عنوان

چه نوع شلواری بگیرم بنظرتون؟

166 بازدید | 12 پست

من میخوام برای پسرام که 4 سال و 2سالو نیمه هستن شلوار بگیرم.موندم چه شلواری بگیرم.لی یا کتان و بین رنگشم موندم.اخه تنوعش زیاده.ابی،سرمه ای،مشکی،قهوه ای یا کرم.الانم شلوار لی جذب دارن ولی کوچیک شده براشون.اگه میشه نظر بدین

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کشی و کاغذی  باشه کمرش هم کش تنظیم داشته باشه، از لحاظ رنگ و جنس هم ببین چه جور تیپی دوست داری امسال بزنن اسپرت یا یه کم‌مردونه تر ،با یه زمینه ذهنی برو خرید که همه چی هماهنگ بخری 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2731
پسر من دوسال و‌نیمشه معمولا اسلش یا کتان میگیرم.جین مگر اینکه خیلی راحت باشه 

پسرم خیلی لاغره.واسش لی جذب گرفتم.بازم گشاد بود براش.رنگ کرم گرفتین تا حالا؟خوب بوده واسه بچه این سنی؟

2738
کتان نخر حتی بهترین مارک هم باشه زود رنگش ميره جين  یا اسلش  بگیر کتان اگه خریدی فقط رنگ ک ...

پس همون جین میگیرم با اینکه تکراری شده ولی بهتر از اینه که زود خراب بشه.مرسی عزیزم

منم میگم کرم بگیرم خیلی دوست دارم میترسم زود به زود کثیف بشه

نه نمیشه 

بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم   همونم که برای دیدن توبیقرارم، نرو از روزگارم،که من طاقت ندارم،منم مثل تو به تنهاشدن عادت ندارم...برگرد😪
نه نمیشه 

بنظرتون بجز کتان جنسی هست که رنگ کرم داشته باشه؟؟و واسه بیرون مناسب باشه؟؟ببخشید اگه میپرسم.خودم نمیدونم گفتم شاید بدونید

[QUOTE=82078607]بنظرتون بجز کتان جنسی هست که رنگ کرم داشته باشه؟؟و واسه بیرون مناسب باشه؟؟ببخشید اگه میپرسم.خودم نمی ...[/QUOTE پارچه ای..ولی فکرنکنم‌ شیک باشه برای بچه

بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم   همونم که برای دیدن توبیقرارم، نرو از روزگارم،که من طاقت ندارم،منم مثل تو به تنهاشدن عادت ندارم...برگرد😪
پسرم خیلی لاغره.واسش لی جذب گرفتم.بازم گشاد بود براش.رنگ کرم گرفتین تا حالا؟خوب بوده واسه بچه این سن ...

پسر منم لاغره گشاد میگیرم که تپل تر نشونش بده

نه من کرم نگرفتم معمولا سورمه ای یا طوسی میگیرم