1177
648
عنوان

راهنمای انتخاب بهترین کولر گازی

22 بازدید | 1 پست


ویژگی های کولر گازی 9هزار

طراحی روکش محافظ فین در کولر گازی اینورتر

هنگامی که زنگ زدگی شروع می شود، دوام مبدل حرارتی کاهش یافته و به باکتری ها اجازه رشد داده می شود. گری روکش محافظ فین ها را در کولر گازی خود طراحی کرده برای مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی، بنابراین شما به راحتی و برای مدت طولانی تری هوای سرد را در اختیار خواهید داشت.

سرمایش سریع محیط

گری تهویه مطبوع جدید خود را مجهز به حالت خنک کننده توربو کرده که با نهایت سرعت دمای محیط را به درجه تعیین شده می رساند. فضایی خنک با تکنولوژی Turbo Cooling گری.

فراهم شدن آب و هوای ایده آل با خواب راحت

ویژگی Good Sleep کولر گازی گری، آب و هوای ایده آلی را برای اتاق به وجود می آورد. با یک سیستم کنترل دقیق دما و تنظیم رطوبت خودکار، در تمام طول خواب، از شما در برابر رطوبت و گرما محافظت شده به طوری که وقتی از خواب بیدار می شوید برای شروع یک روز جدید کاملا آماده هستید. Good Sleep نه تنها ساعات خواب خوبی برای شما فراهم می کند بلکه موجب صرفه جویی در مصرف انرژی تا 36 درصد نسبت به حالت خنک کنندگی معمولی می شود.

حداقل مصرف انرژی با کولر گازی جدید گری

زمانی که از کولر گازی گری استفاده می کنید لازم نیست نگران صورتحساب برق خود باشید. با فناوری دیجیتا 8 قطبی با قابلیت مصرف بهینه انرژی دیگر مجبور به خاموش و روشن کردن تهویه مطبوع خود ندارید. این کولر گازی هنگامی که فضای اتاق به اندازه کافی خنک شد به صورت اتوماتیک خاموش شده و دوباره زمانی که فضا احتیاج داشته باشد روشن می شود.


کولر گازی اینورتر گری

پاکسازی خودکار

«عملکرد پاکیزه‌سازی اتوماتیک»  فن را به طور خودکار برای از بین بردن گرد و غبار و رطوبت در اینورتر گرمایی زمانیکه دستگاه تهويه مطبوع خاموش است کار می‌اندازد. بنابراین، پاکیزه و خشک می‌ماند و در نتیجه مانع رشد باکتری ها می‌شود.

منبع:فروشگاه کولر گازی گری

ارسال نظر شما
این تاپیک قفل شده است و ثبت پست جدید در آن امکان پذیر نیست

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

1096
1159
1153
1192
1203
1144
83
24
224
29
1198