2733
2739
عنوان

بچه های تاپیک قانون جذب بیاین الهه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 7265 بازدید | 769 پست
برای این حرفش میگم  سلاااام صبح همگی بخیرررر 😍 😍 😍 خوب و خوشید🤩 دوستای گلم چن تا از ب ...

عزیزم ،بخاطر اونایی که صبح ها نمیتونن بیان ،گفت شب هام بازه تاپیک ساعت ۸😘😘

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋

حتما اتفاق عالی میوفته عزیزززززم ،شک نکن 😉😉😉😉

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ا من ندیدم این پیامو چه خوب گفتی عزیزم ممنون پس 8ام چک میکنم

قربووونت خواهری😊😊😊

برای این حرفش میگم  سلاااام صبح همگی بخیرررر 😍 😍 😍 خوب و خوشید🤩 دوستای گلم چن تا از ب ...

پس ساعت 8 حتمی من این پیامو یادم رفت بود

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2728

خانمها این دود کردن اسپند خیلی تاثیر گذاره

دیروز کلا از صلح تا شب همسرم دراز کشیده بود و توخودش بود هرچی می پرسیدم چرا اینجوری شدی میکفت نمیدونم اصلا حال و حوصله ندارم

دیشب یاد این قضیه افتادم رفتم سریع اسپند دودکردم کل خونه چرخوندم بعد در رو باز کردم که همه انرژی های منفی سوخته برن بیرون

اول خودم که خیلی سرحال شدم بعد هم در کمال ناباوری همسرم پاشد حتی اومد کمکم و با هم کیک درست کردیم😃

فروش انواع پسته درجه یک صددرصد تضمینی در آجیل و خشکبار شهبارwww.shahbar.ir
خانمها این دود کردن اسپند خیلی تاثیر گذاره دیروز کلا از صلح تا شب همسرم دراز کشیده بود و توخودش بود ...

ب خاطر باوری ک ب دود اسپند داری عزیزم اگ باور داری ک دود اسپند نتیجه میده صد درصد نتیجه میده همه چی ب باورمونه  

خانمها این دود کردن اسپند خیلی تاثیر گذاره دیروز کلا از صلح تا شب همسرم دراز کشیده بود و توخودش بود ...

ای جان خداروشکر که حالتون خوب شده همیشه دلتون خوش باش عزیز دل

دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.
2738

منم خیلی دوست دارم اسپند دود کنم ولی چند دفعه ک دود کردم پسر کوچیکم خیلی سرفه کرد دکتر گفت برای بوی دود و ادکلن این چیزاس آلرژی داره بهش...

ب خاطر باوری ک ب دود اسپند داری عزیزم اگ باور داری ک دود اسپند نتیجه میده صد درصد نتیجه میده همه چی ...

نه جانم من تازه دیشب به این باور رسیدم بعد از اینکه امتحانش کردم 

اینجا گفته بودن دوستان فکر کنم مریم جون بود

فروش انواع پسته درجه یک صددرصد تضمینی در آجیل و خشکبار شهبارwww.shahbar.ir
نه جانم من تازه دیشب به این باور رسیدم بعد از اینکه امتحانش کردم  اینجا گفته بودن دوستان فکر ک ...

نمیدونم عزیزم منم ب اسپند اعتقاد دارم مخصوصا موقع سرماخوردگی ولی شوهرم از بوش خوشش نمیاد ولی من ویس های اقای شریفی گوش میدادم میگفتو هرمساله ای هرچی ک باور کنیم و اعتقاد داشته باشیم همون میشه اگ باور داریم ب فرض مثال اسپند حالمونو خوب میکن خوب میکنه اگ باور داشته باشیمم تاثیر نداره تاثیر نداره

2706