2726
عنوان

بچه های تاپیک قانون جذب بیاین الهه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 7265 بازدید | 769 پست
وااااای بینظیر بووووود خانمی  دمت گرررررم دوست خوبم 😍😍😍😍👏👏👏👏

قربونت برم

آررررررره خیلی دوسش دارم این متن رو

قابلتون رو نداشت😄😉

فروش انواع پسته درجه یک صددرصد تضمینی در آجیل و خشکبار شهبارwww.shahbar.ir

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها این دنباله تاپیک با قانون جذب باردار شدنه یا تاپیک رسیدن به خواسته هامون ؟؟

رسیدن به خواسته هامون گلم ،بارداری هم جزئش هستش

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋
2728
بچه ها این دنباله تاپیک با قانون جذب باردار شدنه یا تاپیک رسیدن به خواسته هامون ؟؟

تاپیک قانون جذب و رسیدن به خواسته هامونه

ولی در اصل هر خواسته ای داشته باشی اینجا اوکیه😍

فروش انواع پسته درجه یک صددرصد تضمینی در آجیل و خشکبار شهبارwww.shahbar.ir
قربونت برم آررررررره خیلی دوسش دارم این متن رو قابلتون رو نداشت😄😉

عزیزدلـــــــی شما 🌹🌹🌹🌹🌹

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋
سلام اینجایین یا اونجا؟

سلام خانمی خوبی عزیزم ،اینجاییم تا الهه جون بیاد 

آخه چرا روی خواسته اصرار کنی!!!! حرفهایی ک من زدم یادت رفته؟ ؟  اصلا اصرار روی خواسته با قانون ...

دقیقااااا حرفاتو قبول دارم خداکنه بتونم بی خیال شم.آخه من مسیر زندگیم با این اتفاق عوض میشه و الان بدجوری صبرم سر اومده.باید یه اتفاقی بیفته که بعدش یه سلسله پیش میاد که همه چی به بهترین نحو میشه

دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.
حله اون یکی تاپیکو یعنی از ذخیره هام پاک کنم ؟؟/اینجا بمونم؟

نه اون اصلیه ،اونو پاک نکن گلم ،میریم اونجا 

سلام به روی ماهتون دوستای گلم سلام عشقای من حالتون خوبه چقد خوشحالم اینجام الهی امروز روز خیلی خوب و خوشی داشته باشین الهی همش بخندین کلی اتفاقای خوب براتون بیفته و سرشار از حس خوب باشین و دست ب هرچی میزنید طلا بشه     

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
سلام به روی ماهتون دوستای گلم سلام عشقای من حالتون خوبه چقد خوشحالم اینجام الهی امروز روز خیلی خوب و ...

الهی که معجزات امروز اتفاق بیفته  

دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.
سلام به روی ماهتون دوستای گلم سلام عشقای من حالتون خوبه چقد خوشحالم اینجام الهی امروز روز خیلی خوب و ...

سلااااام سلاااام خوشگل خانم ،من که عالی عالیم خداروشکر 

تو چطووووری جیگر 

بهترین ها برات اتفاق بیوفته امروووووز 🌹🌹🌹😘😘😘😘 نگاه خدا به زندگیت باشه همیشه

2706