2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی بی زدم خط افتاد،اس ام اس دادم حامله ام، سیم ثانیه بعد زنگید شوک زده گفت،دروغ میگی، گفتم نه،بعدم ...

آخه با اس ام اس خواهر من؟؟؟اینقدر عادی بود؟؟

مثلا اینجوری: داری میای سر راه نون بخر 

راستی من حاملم

من تم نی نی خریدم و یه کیک که دادم روش نوشتن(عزیزم باباشدنت مبارک) و یه لباسم واسه نی نی خریدم

رفتم خونه بی بی چکمو گذاشتم تو یه جعبه و تزئینش کردم

برگه آزمایشمم تزئین کردم و با چیزایی که خریده بودم چیدم رو میز و با گل خشک و تزئین کردم میزو...

موقعی که میخواست بیاد هم آهنگ ایده آل بابک جهانبخش رو پلی کردم و خونه رو یکم تاریک کردم

خودمم آماده شدم و گوشیو گذاشتم یه گوشه که فیلم بگیره

شوهرمم اومد تو و کلی سوپرایز شد😍😍😍

2728
چرااااا

چون دفعه اولم بود تو زندگیم بی بی چک میزدم مثبت شدمنم دانشجو بودم کلی آرزو داشتم هنوز سه هفته هم نبود عروسی کرده بودیم😫

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

منم بی بی چک رو از چند روز قبل که زده بودم گذاشتم لای کتابش بیچاره فکر میکرد چون اون قسمت تست مثبته یعنی باردار .خودمم رفتم حمام اومد در میزنه میگه این چیه این یعنی چی بعدشم بغلم کرد هی میچرخید منو‌نگاه میکرد میخندید تا چتد روز .ولی خودم خیلی حسی ندارم با اینکه خواسته اقدام کردیم 

آخه با اس ام اس خواهر من؟؟؟اینقدر عادی بود؟؟ مثلا اینجوری: داری میای سر راه نون بخر  راستی من ...

اخه پنج روز بود عقب انداخته بودم،من میگفتم حامله ام اون میگفت نه اصلا امکان نداره،برا همین اینجوری اس ام اس دادم،چون اصلا فکرنمیکرد که خبری باشه

(  تیکر یک سالگی پسرمه  )
2706