1177
44

با گریه و فحش و کتک

تازه که عضو شده بودم انقد ذوق داشتم مفید و خوشگل کامنت بزارم ولی جوابی دریافت نمیکردم همه با هم تبادل نظر میکردن هیچکی منو وارد بحثها نمیکرد خیلی ناراحت شدم گفتم اینا چرا اینجوری ان کاش کامنت نزاشته بودم یه مدت گذشت کنجکاو شدم ببینم اون زنگوله بالا چیه قرمزه و هی عدداش بالا میره چون  قبلافکرمی کردم تعداد پست هامه که گذاشتم .....بالاخره بعد یه ماه فهمیدم اووووووووووه کلی ریپلای داشتم کلی لایک الان یه مدت گذشته حوصله جواب دادن ندارم کسی هم لایک کنه میگم چه کاریه خبببببب 😜😜😜😜😜

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

رفتمw تست بزنم ایشونم پشت در منتظر بودن  

روغن نارگیل و آرگان اصل دارم نارگیل 250سی سی 35000ت و آرگان اصل 30سی سی 55000ت هرکس امکان واریز داره فقط بیاد خصوصی سفارشای الکی وقتمو میگیرن🙏
1156
چرا اینجوری آخه🤣🤣🤣

بابا مجرده باور نکن😁

روغن نارگیل و آرگان اصل دارم نارگیل 250سی سی 35000ت و آرگان اصل 30سی سی 55000ت هرکس امکان واریز داره فقط بیاد خصوصی سفارشای الکی وقتمو میگیرن🙏
چجوری گفتی بهش؟

گفتم مثبته اونم گفت مبارکه و بغل و بوس و خوشحالی 

8

بی بی زدم خط افتاد،اس ام اس دادم حامله ام،

سیم ثانیه بعد زنگید شوک زده گفت،دروغ میگی،

گفتم نه،بعدم فسش در رفت  

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(  تیکر یک سالگی پسرمه  )
1179
بی بی زدم خط افتاد،اس ام اس دادم حامله ام، سیم ثانیه بعد زنگید شوک زده گفت،دروغ میگی، گفتم نه،بعدم ...

آخه با اس ام اس خواهر من؟؟؟اینقدر عادی بود؟؟

مثلا اینجوری: داری میای سر راه نون بخر 

راستی من حاملم

من تم نی نی خریدم و یه کیک که دادم روش نوشتن(عزیزم باباشدنت مبارک) و یه لباسم واسه نی نی خریدم

رفتم خونه بی بی چکمو گذاشتم تو یه جعبه و تزئینش کردم

برگه آزمایشمم تزئین کردم و با چیزایی که خریده بودم چیدم رو میز و با گل خشک و تزئین کردم میزو...

موقعی که میخواست بیاد هم آهنگ ایده آل بابک جهانبخش رو پلی کردم و خونه رو یکم تاریک کردم

خودمم آماده شدم و گوشیو گذاشتم یه گوشه که فیلم بگیره

شوهرمم اومد تو و کلی سوپرایز شد😍😍😍

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه کسی خواهددید،مُردَنَم را بی تو؟!                        بی تو مُردَم... مُردَم...
835