2726
عنوان

دعای فرج با بچه های نینیسایت

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 35 پست
منم واس اجیم دعا کردم ک تازه زایمان کرده..شماهم براش دعا کنید ممنونم ...ک خدا هوای دلشو داشته باشه و ...

به به قدم نورسیده مبارک

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
سلام بر۱۴ معصوم السلام علیک یا رسول الله ورحمه الله و برکاته السلام علیک یا امیرالمؤم ...

واقغا از خداهرچی میخایی بهت بده...اول صبخی همه ذکر و و دعا هارو خوندم ثوابش دوبرابر ب شما میرسه عزیزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم الان نماز صبح خوندم دعا براشون کردم ان شالله که زودی خوب بشن ..امن یجب المضطر اذا دعاه و یکشف و ...

ممنون خانومی منم برای حاجت دلت یه آیت الکرسی و ده تا صلوات فرستادم.ببخش کمه ولی از ته دله اونم با دل خون

ممنون خانومی منم برای حاجت دلت یه آیت الکرسی و ده تا صلوات فرستادم.ببخش کمه ولی از ته دله اونم با دل ...

وای قربونت برم..ممنونم...ان شالله امروز خبرای خوبی بشنوی بحق امام غریب

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 🌹

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
انشأالله عزیزم انشأالله    

به خود خدا امید داشته باش...مطمعن باش جواب دلتو میده ...سمتش برو و خودت با دل شکسته بعد نماز صبح ازش حاجتتو بخاه و تا روشن شدن هوا نماز بخون و قران بخون ...مطمعن باش جواب میگیری...من بارها و بارها اینجوری حاجت گرفتم..امیدوارم شما هم حاجتتونو از صاحب حق بگیرید

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 🌹 اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 🌹 اللهم صل علی م ...

حاجت روااااااا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
به خود خدا امید داشته باش...مطمعن باش جواب دلتو میده ...سمتش برو و خودت با دل شکسته بعد نماز صبح ازش ...

کاش حاجت دل منم روا کنه دارم از دست میرم.نماز خوندم سر جانماز خون گریه کردم.امیدوارم امروز معحزشو ببینم

2706