1147
648
عنوان

دعای فرج با بچه های نینیسایت

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 35 پست
منم الان نماز صبح خوندم دعا براشون کردم ان شالله که زودی خوب بشن ..امن یجب المضطر اذا دعاه و یکشف و ...

ممنون خانومی منم برای حاجت دلت یه آیت الکرسی و ده تا صلوات فرستادم.ببخش کمه ولی از ته دله اونم با دل خون

ممنون خانومی منم برای حاجت دلت یه آیت الکرسی و ده تا صلوات فرستادم.ببخش کمه ولی از ته دله اونم با دل ...

وای قربونت برم..ممنونم...ان شالله امروز خبرای خوبی بشنوی بحق امام غریب

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 🌹

⛅متولدکوچه پاییز🍁🍂🍁☔

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

انشأالله عزیزم انشأالله    

به خود خدا امید داشته باش...مطمعن باش جواب دلتو میده ...سمتش برو و خودت با دل شکسته بعد نماز صبح ازش حاجتتو بخاه و تا روشن شدن هوا نماز بخون و قران بخون ...مطمعن باش جواب میگیری...من بارها و بارها اینجوری حاجت گرفتم..امیدوارم شما هم حاجتتونو از صاحب حق بگیرید

1158
اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 🌹 اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 🌹 اللهم صل علی م ...

حاجت روااااااا

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
به خود خدا امید داشته باش...مطمعن باش جواب دلتو میده ...سمتش برو و خودت با دل شکسته بعد نماز صبح ازش ...

کاش حاجت دل منم روا کنه دارم از دست میرم.نماز خوندم سر جانماز خون گریه کردم.امیدوارم امروز معحزشو ببینم

1125
ممنونم عزیییز دلم خدا به دلت نگاه کنه    

سلام عزیزم دیشب گفتم خدایا صبح بیدارم کن واس نماز صبح تا واس دوست عزیزم دعا کنم...باورکن چهل دیقه زودتربیدارم کرد وکلی برات دعای قشنگ کردم انیدوارم ب زودی زود ب مراد دلت برسی😍😍😘😘

سلام عزیزم دیشب گفتم خدایا صبح بیدارم کن واس نماز صبح تا واس دوست عزیزم دعا کنم...باورکن چهل دیقه زو ...

ای جانم 😭😭😭😭 خیلی لطف کردی دوست  مجازی من.منم امشب به نیت حاجت دلت نماز حاجت میخونم با ذکر.خدا شاهده حس میکنم رو تیغ نشستم انقدر دلم آشوبه. خدا به خاطر دعاهای شماهم شده حاجت روام کنه. منم با دل خون دعات میکنم

ای جانم 😭😭😭😭 خیلی لطف کردی دوست  مجازی من.منم امشب به نیت حاجت دلت نماز حاجت میخونم با ذکر. ...

ان شالله امیدت فقط ب خدا باشه ن کس دیگه...خودش گره از کارت باز میکنه بحق امام حسین

1114