2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من هفته ي ٢٠ رفتم گف سزارين(جاي خيلي معتبري نبود دكتر خودم مسافرت بود جاهاي ديگم ١ماهه وقت ميدا ...

اخه خیلی مونده 

تا ماه ۹ وضعیت بچه تغییر میکنه اعتمادنکن به حرفش

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
2720

من صددبار دیگه برگردم عقب فقططط طبیعیو بازم انتخاب میکنم

برای من تا الان که ۳ سالو ۷ ماهه زایمان کردم هیییییییچ عوارضی نداشته

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2714
چراعوارضش چيه

افتادگی رحم پیدامیکنی‌. بدنت ظعیف میشه من مادرم ۳تا سزارین اورده اگه توبرف بخوابه ماشالله چیزیش نمیشه اما من بعدزایمان تا یه باد سردبهم بخوره فورا مریض میشم با وجوداینکه طی بارداری وبعدش کلی به خودم رسیدم 

حتی اگه مدلشم نداری  قرض کردی یا از ضروریات زندگیت زدی  سز کن  به چه قیمتی اون همه ...

دیگه والا الان طبیعیو سزارین فرقی نداره

تو دولتی که طبیعی مجانیه سزارین ۳۰۰ انچنان فرقی نداره

تو خصوصی هم یه تومن فرقشه

اون قدیم بود که طبیعی مجانی بود و سزارین پولی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من درد طبیعی رو کشیدم و سزارین شدم ،راستش از سزارین راضی تر بودم اما خب سزارین دوم و سوم عوارض داره و چسبندگی میاره ،همین الان خواهرم از درد بخیه ایی که هشت سال پیش کرده بود از بیمارستان اومد ،چون بارداره بهش گفتن شکمت کش میاد و جای بخیت درد داره اما منم الان باردارم و دو هفته دیگه زایمانمه درد ندارم ،چسبندگی هم ندارم . شما هم با دکتر مشورت کن اون بهتر میدونه

2706