2737
2734
جدی؟تا حالا امتحان نکردم این روشو، ولی قصد داشتم برای اسفند روزی 700کالری مصرف کنم با ورزش، فکر نمیک ...

من با کالری شماری تا الان ۱۲کیلو کم کردم از آبان شروع کردم اصلا ورزشم نداشتم 

جدی؟تا حالا امتحان نکردم این روشو، ولی قصد داشتم برای اسفند روزی 700کالری مصرف کنم با ورزش، فکر نمیک ...

برنامه کرفس و اول نصب کن کالری هر چی و خواستی از برنامه ببین من بعضی وقتا والری ۱۰۰۰ تا بعضی وقتا ۵۰۰ بعضی وقتا هم ۸۰۰مصرف میکردم فقط هر روز یه کالری ثابت مصرف نکن چون‌ اگه بدنت عادت کنه دیگه استپ وزن میکنی تغییرش بده مثلا شنبه ۱۰۰۰ کالری بخور یکشنبه ۸۰۰ تا یا یه روز ۱۲۰۰ بخور این جور پیش برو ماهی ۳و نیم کم میکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من از شرکت بهین دارو قرص لاغری گرفتم خدایی عالی بود . این ادرس سایتشون است   https://www.behindaruuu.com    برید داخلش محصولاتشونو ببینید . اینم شمارشون   09120304263  -- 09197142162 به همه جا ارسال داره بهین دارو فارسی هم سرج  کنید

من تمام قرص ها رو مصرف کردم بلوبری، ایزی اسلیم، آدیوس ، جی سی ، کارسینیا ، گلوریا، تنوئید ،ونوستات اما زیاد نتیجه نگرفتم واقعیتش باید با مشاوره استفاده کرد تا نتیجه گرفت. خانم یزداندوست خیلی با حوصله منو راهنمایی کردن البته اصلا تلفن جواب نمی دن فقط تگلرام و واتس آپ و ....ممکن یخورده دیر جواب بدن اما واقعا محصول اصل به من دادن و از همه نظر راهنمایی کردن 09309782427 خودتون اگر خواستید پیام بدید بهش حتی روزهای تعطیل و نصف شب هم جواب می ده :)

2728

سلام من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت و محصول المان بود بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم واسه کسانی که استپ وزنی دارن این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سلام خواهر من  که استپ  وزنی داشت از یک مشاوری برای قرص لاغری مشاوره گرفت و بهش انجل اسلیم معرفی کرد وزنش87 کیلو بود با یک دوره از این قرص شد 79 کیلو 

فقط هم پیاده روی میکرد و رژیم هم نداشت 

من خودم ایزی اسلیم میخوردم ولی برای کسایی که استپ وزنی دارن به نظرم انجل اسلیم خیلی بهتر 

این شماره مشاور لاغری بود

09191496779

2738
سلام من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثی ...

يعني تو همه تاپيك هاي لاغري اومدي اين متنو كپي كردي!! بسه انقدر تبليغ روشتو عوض كن خيلي ضايع داري تبليغ ميكني!

سلام خوبید بچه ها ی چی واس لاغری میگم خودمم دارم استفاده میکنم عالیه ی قاشق چای خوری پودر دارچین ،ی قاشق چایخوری پودر قهوه ترک ،ی قاشق چایخوری هم پودر کاکائو با هم بریزید توی  ی لیوان آب جوش بعد ناهار روزی ی لیوان بخورید عالیهههههه من ی هفتس میخورم سه سایز کم کردم حتما امتحان کنید

سلام گلم من برای وایتینگ واژنم فقط یه تک جلسه لیزر ژولیت انجام دادم بدون هیچ درد و مشکلات پوستی مثل سوزش و قرمزی، پیش خانم دکتر عباسی کارش عالیه شمارشو بخوای برات میفرستم بهتر از اون پیدا نمیکنی .

من بدنم مقاوم شده بود واستپ وزنی و تیرویید کم کار داشتم هیچ دارویی جواب نمیداد هردارویی هم مصرف میکردم نهایتا ۳الی ۴کیلو کم میکردم که بعد از اتمام قرص ۲برابر برمیگشت تا اینکه بهم سافت ژل پیشنهاد دادن قرص های ژله ای که از همین معرفی کردن و یه بسته گرفتم وتا الان که روز بیستمه ۹کیلو بدون عوارض کم کردم شمارشو میزارم کسی خواست با مسیولیت خودش بگیره رو من که عالی جواب داد ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

2706