2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بچه ها من۱۴روزه که ازiuiکردنم میگذره...واسم دعا کنید که باردار باشم

ان شالله عزیزم

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
2738
سلام بچه ها من۱۴روزه که ازiuiکردنم میگذره...واسم دعا کنید که باردار باشم

سلام عزیزم. ب امید خدا میای خبر خوشحالیت رو اعلام میکنی بزودی انشالله. گلم میشه یکم توضیح بدی چطوری انجام دادی و چقدر زمان برد و چقدر هزینه کردی؟ ممنون میشم. 

کار رو باید خدا درست کنه.سلطان محمود خره کیه... 🌠
سلام عزیزم. ب امید خدا میای خبر خوشحالیت رو اعلام میکنی بزودی انشالله. گلم میشه یکم توضیح بدی چطوری ...

سلام ممنون ان شاالله ...روز۳تا۷پریود شبی ۲تا قرص لتروزول خوردم.روز۸و۹پری امپول زدم ک هردوتا مثه هم بود ولی اسمش یادم نیس روز۱۰امپولhcgزدم روز۱۲سونو انجام دادم ۲تا فولیکول بالغ داشتم روز۱۳ازمایش اسپرم همسرم رو انجام دادم و همونروزiuiانجام دادم۱۰دیقه توی مطب بودم و اومدم خونه اونروز رو استراحت کردم هزینه ی کلی تقریبا ۱میلیون و خورده ای دقیقا نمیدونم

واسه مادر شدن منم صلوات بفرستید...🙇‍♀️

عزیزم انشالله نتیجه بگیری من خودم ۳ بار انجام دادم خیلیم استرس داشتم نشد اخرش به لطف خدا معجزه خداوند بزرگ بعد ای یو ای ۳ ماه بعدش طبیعی خودم باردار شدم ۴ سال بود اقدام بودم نمیشد ک هیچ کلی هم دکتر دارو امپول زدم و رفتم توکلت به خدا باشه

2706