2737
2739

شوهرم از اول بددهن بود ولی شدید نبود هرچی میرم جلوتر بدتر میشه دعوا کردم قهر کردم با زبون خوش گفتم ولی بعد یه روز دوباره یادش میره و میشه همون آدم بددهن سابق

یه پسر سه ساله دارم و الانم ۵ماهه باردارم همش دارم فکر میکنم که یا خدا دومی رو نگه نداره یا ایشاا... شوهرم لال بشه چون فقط اینجوری میتونم آینده بچه هامو نجات بدم

خدا هرچی آدم بددهنه رو لعنت کنه چرا الان که بهترین وقت زندگی منه باید روح و روانم خراب بشه به خاطربددهنی یکی دیگه

حتی به پدرو برادرا و فامیلای خودشم فحش میده 

نسل اینجور آدما کی منقرض میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کسی که از اول فوش داده و عادت کرده و روش باز شده به فوش رو نمیشه درست کرد

باید از روز اول سخت میگرفتید تا روش باز نشه

الان منو خانومم همین کار رو کردیم مثل بچه رفتار میکنیم با همدیگه

یه وقت به شوخی هم به هم بگیم بیشور سریع میگم عه این چی حرفیه بی ادب بی تربیت تکرار نشه باعث میشه خجالت بکشه 

همین برخورد ما باعث شده بعد 4 سال رومون به هم باز نشه و هیچ وقت حرف بد نزنیم

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766

بد دهنی یه اختلال آموخته شدس .یعنی این آقا از بچگی تو این محیط بزرگ شده و یاد گرفته که در مقابل هر ناکامی زبانن پرخاش کنه. شما نمیتونی ترکش بدی مگر اینکه خودش متوجه رفتار اشتباهش بشه و با مشورت یک متخصص بمرور زمان بتونه ترکش کنه .

اگر شرایطش رو نداری سعی کن وقتی بد دهنی میکنه خودت و بچه ها رو ازش دور کنی . و اگر میخوای بچه هات کمتر آسیب ببینن خودت سعی کن شرایط رو برای بچه ها طوری فراهم کنی که باهات همکاری کنن .

کسی که از اول فوش داده و عادت کرده و روش باز شده به فوش رو نمیشه درست کرد باید از روز اول سخت میگرف ...

من از اول جوابشو ندادم گفتم بی محلی کنم ولی نمیدونم‌چرا بدتر میشه امان از مردی که از حیا بیفته

من از اول جوابشو ندادم گفتم بی محلی کنم ولی نمیدونم‌چرا بدتر میشه امان از مردی که از حیا بیفته

بی محلی اشتباه بود باید برخورد میکردید طوری که خجالت بکشه

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766
2706