2410
2553
عنوان

مرکز ناباروری میلاد مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 9824 بازدید | 83 پست
ان شاالله با نتیجه خوب👍👍👍 پزشکو میشه خودت انتخاب کنی؟ بعد عزیزم این پروسه ثبت نامش چجوریه؟ من ...

اره برو راهت مندازن هفت صب برو زود اسمتو منويسن بهشون بكو مخام تشكيل برونده بدم....بايد ببيني دكتر خادم كي ميشند همان روز برو جاش....ولي واسه تشكيل پرونده دكترش ثابته

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
بعد یه سوال دیگه ازینکه میلاد میری راضی هستی کلا از روند کارشون و همه چیزش نسبت به نوین و ارمغان؟

نوين و ارمغان خصوصين اينجا دولتيه بخدا نمدانم فلا كه امدم اينجا تا ببينم جي ميشه

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ببر اگه بازم لازم باشد براتون منويسن ولي همسرت فكر كنم اونجا بايد ازمايش بده...اكه بيمه اي دفترجه همسرتو ببر

2720
ان شاالله که خوب پیش میره همه چیز همه آزمایشا و مدارک سال های قبلمم ببرم؟

مشكلتون چيه؟!

ان شاالله که خوب پیش میره همه چیز همه آزمایشا و مدارک سال های قبلمم ببرم؟

رفتي مركز؟؟چيشد؟؟؟

رفتي مركز؟؟چيشد؟؟؟

آره عزیزم رفتم. به نام دکتر نصیری ویزیت دادن اما کارشناس مامائی بودن.

همه مدارک و آزمایشامو دیدن. گفتن دوم پری بیا که سونو شی ببینن تخمک دارم یا نه، چون ذخیره تخمدانم خیییلی کمه گفت تازه اگه تخمک دار بودم میرم واسه آی وی اف وگر نه که .....

2714
راستی مریم جان شما هنوز آی وی اف نشدی؟! درمانتون چی شد...

منم فردا دارم مرم واسه سونو....تا ببينن وضعيتم جطوره كه برم انتقال

آره عزیزم رفتم. به نام دکتر نصیری ویزیت دادن اما کارشناس مامائی بودن. همه مدارک و آزمایشامو دیدن. گ ...

ن انشالله خودت تخمك داري اميدوار باش نا اميدي بد هست....حالا برو ببين ضعيتت جطوره؟!ازمايش دكر نداد؟؟

منم فردا دارم مرم واسه سونو....تا ببينن وضعيتم جطوره كه برم انتقال

ان شااله خوبه وضعییتت 

الان واسه قبل این سونو دارو و آمپول استفاده کرده بودی؟

شماهم اولین باری ک سونو شدین گفتن دوم پریودی و بدن هیچ دارویی؟

آخه من پریام کم و نامرتب شده. معلوم نیست کی پری شم. گفت باید واستی بطور طبیعی خودت پری شی بیای سونو روز دوم.

نمیدونم نمیشد همین الان اون داروهای فعال کننده رو میدادن بعد سونو میکردن😕😕😕

ن انشالله خودت تخمك داري اميدوار باش نا اميدي بد هست....حالا برو ببين ضعيتت جطوره؟!ازمايش دكر نداد؟؟

نه هیچی نداد. ی سری از آزمایشامو برده بودم شاید تقریبا کامل بوده. یا میخاسته اول وضیت تخمکم معلوم شه

ناامید نیستم عشقم ولی خوب دکترا بد میگن دیگه، امیدم داشته باشی بعد ی جوری با خبر بد مواجه شی کلا داغون میشی....

2706