2726
عنوان

مرکز ناباروری میلاد مشهد

9888 بازدید | 83 پست

سلام دوستان من میخوام برم مرکز ناباروری میلاد کیا میدونن باید چجوری تشکیل پرونده بدم؟

لطفا هر اطلاعاتی دارین در اختیارم بزارین

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...

عزیزم من نوین رفتم...شاید مثل هم باشن..از طریق تلفن نوبت حضوری بگیر خودشون بهت میگن چیا لازمه

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢

عزيزم من ميلاد تحت درمانم....يا بايد انترنتي وقت بگيري يا از صبح زود برو انجا واسه تشكيل پرونده.....اكه بجه اولت باشد شامل طرح دولتي قرار ميكيري و قيمتاش نسبت ب جاهاي دكه واقعااااا مناسبه...دكتراش همه متخصص نازايي.....منكه راضيم واقعا....من واسه ivfدارم مرم انجا

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من نوین رفتم...شاید مثل هم باشن..از طریق تلفن نوبت حضوری بگیر خودشون بهت میگن چیا لازمه

خانمي هزينه ivfتو نوين چقد درمياد؟؟

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728
خانمي هزينه ivfتو نوين چقد درمياد؟؟

من تا ای یو ای هنوز پیش رفتم.ولی دوستم میگفت ۸تومن دربیاد احتمالا

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢

اهان ممنونم من تو ميلاد پرسيدم گفتن با دارو جهار ميليون....،iuiهم حدودا صدتومان

عزيزم من ميلاد تحت درمانم....يا بايد انترنتي وقت بگيري يا از صبح زود برو انجا واسه تشكيل پرونده..... ...

واسه تشکیل پرونده و ویزیت هزینه هاش چطوریه؟

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...
واسه تشکیل پرونده و ویزیت هزینه هاش چطوریه؟

هزينه اي واسه تشكيل پرونده نمكيرن ويزيتت مكنن ك مبلغش١٨تومنه.اونجا برات تشكيل پرونده ميدن....تمام برگه هاي ازمايشتو با خودت ببر....مشكلت چ هست؟؟

عزیزم توی مرکز میلاد پزشک زنان شما کی بود و نتیجه گرفتین؟ دکتر خادم خوبه

من پيش خانم دكتر محمودي نيا ميرم...انشالله اين ماه مخام برم براي انتقال....اره دكتر خادم هم عاليه

من پيش خانم دكتر محمودي نيا ميرم...انشالله اين ماه مخام برم براي انتقال....اره دكتر خادم هم عاليه

ان شاالله با نتیجه خوب👍👍👍

پزشکو میشه خودت انتخاب کنی؟

بعد عزیزم این پروسه ثبت نامش چجوریه؟

من میخام فردا صبح زود حضوری برم ببینم چی دستگیرم میشه. اینترنتی هیچ سایتی پیدا نکردم واسع ثبت نامش

بعد یه سوال دیگه

ازینکه میلاد میری راضی هستی کلا از روند کارشون و همه چیزش نسبت به نوین و ارمغان؟

2706