2737
2734
عنوان

چشمم تیک گرفته

231 بازدید | 20 پست

بچه ها چشمم تیک گرفته هی به حالت چشمک زدن نیم باز میمونه اونم یکیش فقط!!!!!! مثلا ۱۰ ثانیه میمونه ول میکنه

ام اس ندارم؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

اثن روم نمیشه برم پیش شوهرم بشینم تو اتاق چپیدم موندم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از چشمای من نزدیک ۲ ماه وقتی عصبی میشم میپره نمیدونم چمه

اثن نمیفهمم علت چیعه

2731

مثل نقی شدی عزیزم😂😊احتمالا تیک عصبیه یا میتونه موقت باشه یا خدایی نکرده دائمی حتما برو پیش دکتر دایی من این شکلی شد بهش قرص داد خدا رو شکر خوب شد ایشالا چیزی نیس نه ام اس نداری بازم برای اطمینان برو پیش پزشک و یه ام ار ای بکن😊

مثل نقی شدی عزیزم😂😊احتمالا تیک عصبیه یا میتونه موقت باشه یا خدایی نکرده دائمی حتما برو پیش دکتر دا ...

بخدااااع 

میترسم 

اخه این دیگه چ مدلشه 

حداقل هر دو با هم بود کاش 

خیلی ضایست یکی یکی 😂

2738
عزیزم این نشونه فلج بلز هست زود برو دکتر شوهر منم همینجور شد اهمیت ندادیم الان یک طرف صورتش بی حس شد ...

مرگ من؟؟؟؟؟ 🙀😱😱😱😱😱😱😱

بخدااااع  میترسم  اخه این دیگه چ مدلشه  حداقل هر دو با هم بود کاش  خیلی ضایس ...

ووویی عزیزم ببخشید میخوندم ولی هی قیافه نقی میاد جلو چشمم😂😊😂😂😂😊اشکال نداره خجالت نداره شوهرته برو پیشش فردا هم برو دکتر ایشالا چیزی نیس😂😊

2706