1093
44

تو گربه ی خط خطیه منی🐈

نصف دخترهای مملکت با جمله ی " برو خونه شوهرت هر غلطی خواستی بکن" ازدواج کردن و با جمله ی " مگه اینجا خونه باباته که هر غلطی خواستی بکنی" مواجه شدن  

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1037

سلام عشقم كجايي؟؟؟

حال من خوب استامـــا با❤️ تو❤️بهتر ميشوم 💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ ) 🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
1125
1091

یادت نره دوستت دارم

مراقب خودت باش

‌می‌آید روزی که در تراسِ خانه‌ات، رویِ صندلیِ دسته دار نشسته‌ای و بازیِ کودکان را تماشا می کنی. آن روز دیگر نه باران خاطره‌ای از من برایت تازه می‌کند و نه غروب آفتابِ سنگی بر دریاچه آرامِ دلت می اندازد. سال هاست که تو مرا پاک از یاد برده ای! کنارِ روزمرگی هایت، یک فنجان چای برایِ خودت می‌ریزی و با دستانی که دیگر چروک شده اند لرزان لرزان، فنجانِ چایت را به لبانت نزدیک می‌کنی، اما یکباره یکی از کودکان نامِ مرا فریاد می زند! شباهتِ اسمی بود. تو آرام فنجانت را کمی پایین می‌آوری، لبخندِ کوچکی می‌زنی و دوباره چایت را می نوشی. من به همان لبخند زنده‌ام...

من به شوهرم روزی صد بار میگم موش کی بودی عشقم

اونم میگه گ..زوی کی بودی😐😐😐حالا به جونیم قسم اگه یه بار جلوش همچین کاریو کرده باشم الکی میگه😐😐😐

کار هرکس نیست با مرد زیستن....مغز خر میخواهدو صبرخفن😐😐😐هیییس زن سعدی با سعدی دعواش شده😖😖😆

شوهر:بیا ماساژم بده😆

من:ای خدا من چقد بدبختم،خدایا منو بکش،هرروز باید ماساژ بدم😟😯😕😰😞

شوهر:😏

دوباره من:😒😐

چندیـــست از تو غافلم ای زندگـــی ببخش                                       چنگــــی نمیزنی به دل                                        این روزاهــا توهم...
1058