2726
عنوان

چروک پیشونی+عکس😢

2125 بازدید | 58 پست

پیشونیم خط داره کرم یاچیزی سراغ دارین برای رفع این خط

لطفا عکس رو زوم کنید تا خط هارو واضح ببینین میخام تاعید این خطا برن اصلا چیزی هست واسه از بین بردن این چروکا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

چقدر پوستت شفافه😍

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روغن زالو و خراطین

از عطاری بگیرم

شمااستفاده کردین؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
چقدر پوستت شفافه😍

ممنون

سفید و صاف ولی پیشونیم افتۻاااح

عینکی هستین؟

۱۵ساله عینکی ام ولی خیلی کم استفاده میکنم

کو چروک😫😫🤔

چرا بابا زوم کن

2706