2726

خیلی بدبختم

دوماهه از پیش  باباشینا جدا شدیم یه کوچه کناریشونیم.

هررووود اونجاس روزی دو سه بار من هفته ای یبار میرم.

امروز خیییلی بارون میومد هرچی گفتم بیا با ماشین بریم خونه بابات اینا تا منم بتونم بیام گفت حال ماشین ندارم و بیخیال منم گفتم با رهم نمیتونم غزل سرما میخوره.

بعد رفت سه ساعت بعدش اومد ناراحت بودم غر زدم گفتم کجا بودیو...گغت اول رفتم یه دیقه نشستم بعد با مامانم با ماشین رفتیم یه دور زدیم و خونه ابجیمم نشستیم دو دیقه و اومدیم.

واقعا این انصافه؟

این حق منه؟

رفتم تو قیافه نیم ساعت پیش بهش گفتم گفت هووو تو برا این ماتم گرفتی تا شروع کردم حرف زدن گفت چقد حرف میزنی...چیکار کنم این بشر درست بشو نیست

خسته شدم.

گناه من چیه

بقران همش میگم وسایلمو بردارم برما...کارم شده گریه....چیکاکنم بچه ها

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت برو هرجا ک میخوای 

بارون بور.

مسئله این نیست.

من ناراحتم که برا من حال نداشت ماشین بیاره بیرون ولی برا اون حال داشت؟

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2728
بارون بور. مسئله این نیست. من ناراحتم که برا من حال نداشت ماشین بیاره بیرون ولی برا اون حال داشت؟

ینی برگشت ماشین برد؟

بعدم اومد انقدر جیغ جیغ کن و دعوا که خسته شه از صدات دیگه نره که صدات در نیاد 

البته من شوهر شما رو نمیشناسم ممکنه نتیجه خیلی بدی بده

یواش یواش یه روزش رو بکن یه روز در میان بعد هفته ای یه بار انقدر واسش عصر ها کار بتراش که نرسه بره& ...

چه کاری اخه من خودم از بیکاری حوصلم سر میره پای دعواشم وایمیسه ولی هرروز میره

ینی برگشت ماشین برد؟ بعدم اومد انقدر جیغ جیغ کن و دعوا که خسته شه از صدات دیگه نره که صدات در نیاد& ...

نع با ماشین باباش.

بدتر میکنه میره

چه کاری اخه من خودم از بیکاری حوصلم سر میره پای دعواشم وایمیسه ولی هرروز میره

برو بیرون بگو بریم مثلا فلان مغازه

یه روز وقت دکتر برای چکاب بچت بگیر

یه شب سینما 

هوا گرم شد بگو بچه رو ببریم پارک

وختی میخاد بره لباس قری بپوش بوس موس کن نره😂😂😂کلی راه هس مردا از غر متنفرن فقد غر نزنید منم سعی م ...

هرررررکاریم کنم میره

بهش گفته بودم زود بیا تنهامو این کارارو کرده

فیلم بذار فیلم های مهیج که پاش بشینه فیلم های خارجی هم که ۲و۳ ساعته 

یا سریال که هر شب بشینه پاش

حتما اونجا یه برنامه ای که دوست داره هست مثلا دور هم صحبت میکنن یا هر چی تو اون رو تو خونه فراهم کن

برو بیرون بگو بریم مثلا فلان مغازه یه روز وقت دکتر برای چکاب بچت بگیر یه شب سینما  هوا گرم ش ...

تو روستام بخاطر شغلش.بدتر دیونه شدم تو این قبرستون

هرررررکاریم کنم میره بهش گفته بودم زود بیا تنهامو این کارارو کرده

یه جور بکش سمته خودت شوهرتو .مردا بامحبت سریع کشیده میشن سمته ادم مامان شوهره منم خیلی بهش محبت میکنه حالمو بهم میزنه 

💖
2706