2726
عنوان

خواهرشوهرم مدتیه طلاق گرفته، شوهرم امشب فهمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 50 پست
نمیدونم چی بهش بگم یکم خشمش فروکش‌ کنه! واسه من که ابداً مهم نیست خبر داشته باشم ازشون یا نه اتفاق ...

طلاق بدبختی نیست. یه مشکله که ممکنه برای هر کسی اتفاق بیفته.خانم عزیز شما از آیندتون خبر ندارین. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره خب حق داره مخصوصا الانم حرصیه ناراحته که خواهرش جدا شده هاااا ....

فقط خواهرانه میگم خواهرشوهرت جدا شده منم یه خواهرشوهرم که جدا شدم ...اما ارزو به دل موندم یه دقیقه داداشم فقط برا من بیاد یه سر بزنه بگه خواهرم دردات خوب شد ؟! 

خواهش میکنم بزار چمد باری بهش سر بزنه همین 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

بهتر بود میگفت بالاخره برداشته کمک عاطفی میکرد..مشکلات شو سبکتر میکرد...بالاخره فامیل درجه یکه کار خواهر شوهرت خوب نبوده مگر اینکه دلیل موجهی داشته باشه

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
زندگی هر کس به خودش مربوطه. من طلاق گرفتم. اون وقت که تو کارهای طلاق بودم صد تا دورم بودن تا دخالت ک ...

آره اما این نکته مهمه که تو زندگی ایشون سرک میکشن اما زندگی دخترشون مخفیه دقیقا عین مادرشوهر بنده

گویا همه خانواده‌شون و خاله دایی ها خبر داشتن غیر از شوهر من  

شوهرم درگیر کاره و رفت و آمدش کمه همیشه از اخبار حوادث عقب میمونه😂

مادرشوهرمم میدونه من این چیزا واسم مهم نیست و ناراحت نمیشم. وگرنه شااااید اون یه گوشه‌ای به من میداد تو این مدت.

کلاً شوهرم و همین خواهرش یه مقدار با هم کله‌ان 😆

اره خب حق داره مخصوصا الانم حرصیه ناراحته که خواهرش جدا شده هاااا .... فقط خواهرانه میگم خواهرشوهرت ...

عزیزم مگه بچه‌ست که من بذارم یا نذارم؟

هر زن و مردی خودش باید درک‌ و شعور این چیزا رو داشته باشه، نه اینکه یکی بهش اجازه بده یا نده

آره اما این نکته مهمه که تو زندگی ایشون سرک میکشن اما زندگی دخترشون مخفیه دقیقا عین مادرشوهر بنده

اون دختر حالا اینقدر حالش خرابه. چقدر ما از انسانیت دور شدیم. یه نفر یه اتفاق ناخوشایند براش افتاده. من میفهمم چی میکشه. به جای این حرفها اگر واقعا میخواد برادری در حقش بکنه یکم همدردش بشه‌‌. نمیخوان هم چی کار دارن که نگفته. به خدا طلاق سخته کاش آدمای اطراف سخت ترش نکنن. کاش بتونیم یک لحظه خودمون را جای ایشون بگذاریم. من میدونم چرا مخفی کرده. درکش میکنم

اون دختر حالا اینقدر حالش خرابه. چقدر ما از انسانیت دور شدیم. یه نفر یه اتفاق ناخوشایند براش افتاده. ...

بنظرم باید میگفت حداقل یه تماس میگرفت مشورتی درد و دلی این آقا هم خیلی جلوی خانومش ضایع شده بله سخته خیلی اما در این حد پنهون کاری اونم برا برادر درست نیست 

اون دختر حالا اینقدر حالش خرابه. چقدر ما از انسانیت دور شدیم. یه نفر یه اتفاق ناخوشایند براش افتاده. ...

الان کار شما یه طرفه به قاضی رفتنه به نظرم. چون خودت کشیدی فکر میکنی ایشون هم تو شرایط خیلی بدیه و امثالهم.. 

اگه احتیاج به همدردی و همدلی داشت باید صمیمیتش رو با برادرش بیشتر میکرد و موضوع رو باهاش درمیون میذاشت تا بتونه همدلی و کمک عاطفی بگیره

در کل که همسر من بیشتر از پدر و مادرش شاکیه که بارها پیش اومده اینجور مسائل رو ازش پنهون کردن. 

نمیدونم شاید به خاطر حضور منه. دلشون نمیخواد من بفهمم به اونم نمیگن   

2706