1061
648

زنگ زد بهم شاکی بود

میگه امشب دیدمش حال شوهرشو پرسیدم گفته خبر ندارم و خلاصه اینکه فهمیده خواهرش یک ماهی هست که جدا شده‌.

خیلی عصبی بود. بهش گفتم حالا چه اهمیتی داره شاید میخواسته تا قطعی نشده چیزی نگه به کسی. میگه من از مامان و بابام ناراحتم که تا ریز زندگی من میخوان خبر داشته باشن. من و تو به مشکل خوردیم همه‌جا گفتن اینا دارن از هم جدا میشن! بابام میاد میشینه دفتر حساب کتاب من و بالا پایین میکنه. حالا من غریبه بودم که اینهمه تو این مدت دیدمشون یک کلام حتی نگفتن خواهرت با شوهرش مشکل داره. طلاق که کار یکی دوماه نیست، کلی طول میکشه تا عملی بشه..

طلاق موضوعیه که واقعا گفتنی نیست.تا زمانی که تموم نشده.

من اُمید دارم اگه یکی از شماها برای مشکلم دعا کنید.حتما خدا بالاخره دعای یکی رو قبول میکنه و مشکلم حل میشه.مشکل من فقط با دعا حل میشه.ممنونم عزیزان🌹❤

1037

اوه اوه اونا چی زبون بسته هایی بودن باز 

چجوری تونستن مخفی کنن اینهمه مدت 😕

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

زندگی هر کس به خودش مربوطه. من طلاق گرفتم. اون وقت که تو کارهای طلاق بودم صد تا دورم بودن تا دخالت کنن. الان که طلاق گرفتم تنهاترینم. احتراممو از دست دادم. نابودم. کار خوبی کردن که نگفته. 

1101

نمیدونم چی بهش بگم یکم خشمش فروکش‌ کنه!

واسه من که ابداً مهم نیست خبر داشته باشم ازشون یا نه

اتفاقاً همیشه میگم بی‌خبری و خوش‌خبری

کم غصه داریم که حوش طلاق و بدبختی دیگران هم بزنیم.

ولی اون ناراحته که اگه من غریبه ام و نباید باخبر از مسائل شما بشم پس شما هم سرک تو کار و زندگی من نکشین

1090
حق داره ولی حتما دوس نداشته برادرش استرس بگیره و ناراحت باشه 

دلیلش اینکه نبوده قطعاً. اما به هرحال دمشون گرم که نگفتن چون من حوصله‌ی قاطی شدن تو این بحثا رو ندارم!

نمیدونم چی بهش بگم یکم خشمش فروکش‌ کنه! واسه من که ابداً مهم نیست خبر داشته باشم ازشون یا نه اتفاق ...

طلاق بدبختی نیست. یه مشکله که ممکنه برای هر کسی اتفاق بیفته.خانم عزیز شما از آیندتون خبر ندارین. 

835