1147
648

زنگ زد بهم شاکی بود

میگه امشب دیدمش حال شوهرشو پرسیدم گفته خبر ندارم و خلاصه اینکه فهمیده خواهرش یک ماهی هست که جدا شده‌.

خیلی عصبی بود. بهش گفتم حالا چه اهمیتی داره شاید میخواسته تا قطعی نشده چیزی نگه به کسی. میگه من از مامان و بابام ناراحتم که تا ریز زندگی من میخوان خبر داشته باشن. من و تو به مشکل خوردیم همه‌جا گفتن اینا دارن از هم جدا میشن! بابام میاد میشینه دفتر حساب کتاب من و بالا پایین میکنه. حالا من غریبه بودم که اینهمه تو این مدت دیدمشون یک کلام حتی نگفتن خواهرت با شوهرش مشکل داره. طلاق که کار یکی دوماه نیست، کلی طول میکشه تا عملی بشه..

طلاق موضوعیه که واقعا گفتنی نیست.تا زمانی که تموم نشده.

من کاربریم تازس ولی سابقه چندصدساله توی نی نی سایت دارم./من خیلی بافرهنگم/من مدرک از همتون بالاتره(مدرکت چیه?عه چقدر کم خوندی من بالاترم😏)/من حق دارم نظرتو ریپلای کنم نقدت کنم ولی تو بیخود میکنی نظرمو نقد میکنی/من میتونم بهت توهین کنم ولی تو حق نداری توهین کنی./تو اگه بهم توهین کنی حتما مذهبی نما هستی.بی دینی/ببین چقدر در برابر بی ادبی هام طرفدار دارم.ببین همه طرف منن پس تو مشکل داری نه من/جوابمو نقد تندمو دادی???دعوا داری??????😨/من حق دارم از پدر و مادرم مادرشوهرم...ناراحت بودم سرت داد بزنم ولی تو خیلی بی فرهنگی اگه اینکار بکنی/من حاملم مگه نمیدونی این حق یه خانوم بارداره که باهات تند حرف بزنه.چقدر نفهمی که نمیدونی هورمونام بهم ریخته/من کلمات قلمبه سُلمبه به کار میبرم پس خیلی محترمم/من میتونم همه جا برم پشت سرت حرف بزنم که جواب توهینامو دادی بقیه هم باور کنن که تو بدی./میبینی همه منو تایید میکنن.لایکم میکنن کامنتمو ریپلای میکنن و اینو 👍👍میذارن پس حق با منه/من میتونم تاپیک خلاف قوانین بزنم ولی تو یه قانون شکنی اگه اینکارو بکنی/من میتونم توهین کنم تهمت بزنم غیبت کنم ولی اگه یه مذهبی اینکارو بکنم مذهبی نماس.ان شاءالله نسلشون برداشته بشه/من میتونم تاپیک رقصو اوازو بی حجابیو بی دینی بزنم ولی تو اگه تاپیک مذهبی بزنی یه ادم بی خود نخود مغزی که نمیدونی جای این چیزا اینجا نیست/من میتونم به اسم کاربریت و عکس پروفایلت گیر بدم ولی تو هه اره😏/ساکت شو بشین تو تبادل نظر حرف حرف منه اگه خلاف من نظر من حرف بزنی یه ادم مجرده بی مسئولیته بی مغزی که تو پر قو بزرگ شدی هیچی از زندگی و مشکلاتش نمیفهمی/من میتونم به به چه چه کنم وقتی نظرمو خواستی ولی به خودم حق میدم برم پشت سرت بگم اه اه چه سلیقه ایی/باداین امضات دیگه کسی جرات نمیکنه نظرتو ریپلای کنه.نقد پذیر باش فهمیدی یا جور دیگه حالیت کنم????/من از امضات فهمیدم تو دعوا داری.حتی از اون شکلک😏معلونه دیگه اصلا واضحه وااااااااا/(دیدی من میتونم ولی تو نمیتونی پس ساکت شو بشین سرجات😒)✨رفتار اکثر خانومای نی نی سایتی✨

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

اوه اوه اونا چی زبون بسته هایی بودن باز 

چجوری تونستن مخفی کنن اینهمه مدت 😕

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

زندگی هر کس به خودش مربوطه. من طلاق گرفتم. اون وقت که تو کارهای طلاق بودم صد تا دورم بودن تا دخالت کنن. الان که طلاق گرفتم تنهاترینم. احتراممو از دست دادم. نابودم. کار خوبی کردن که نگفته. 

1189

نمیدونم چی بهش بگم یکم خشمش فروکش‌ کنه!

واسه من که ابداً مهم نیست خبر داشته باشم ازشون یا نه

اتفاقاً همیشه میگم بی‌خبری و خوش‌خبری

کم غصه داریم که حوش طلاق و بدبختی دیگران هم بزنیم.

ولی اون ناراحته که اگه من غریبه ام و نباید باخبر از مسائل شما بشم پس شما هم سرک تو کار و زندگی من نکشین

1179
حق داره ولی حتما دوس نداشته برادرش استرس بگیره و ناراحت باشه 

دلیلش اینکه نبوده قطعاً. اما به هرحال دمشون گرم که نگفتن چون من حوصله‌ی قاطی شدن تو این بحثا رو ندارم!

نمیدونم چی بهش بگم یکم خشمش فروکش‌ کنه! واسه من که ابداً مهم نیست خبر داشته باشم ازشون یا نه اتفاق ...

طلاق بدبختی نیست. یه مشکله که ممکنه برای هر کسی اتفاق بیفته.خانم عزیز شما از آیندتون خبر ندارین. 

1178