2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
یعنی رو ضخامت موهاشم تاثیر نمیزاره ، خیلییی موهاش نرم و نازکن و کم

اونها ميريزه موهاي اصلي و درست كم كم در مياد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2714

الکی نیست و واقعا تاثیر داره من کوچیک بودم مامانم دوباراینکارروکرده و واقعا هم ازمال خواهرم بهترشده موهام.

اما هیچ آدم عاقلی باژلیت نمیزنه موی بچه کوچیکو😐😐

باماشین ریش تراش این کارروکن اونوقت الان که نزدیک عیده یادت افتاده! 😐 باید ابانماه باماشین میزدیش که تا الان درمیومدکامل  تازه زمستونم بودوهمش کلاه سرش میذاشتی ومشخص نبودش اماالان نزدیک عیده دیگههههه😑

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
الکی نیست و واقعا تاثیر داره من کوچیک بودم مامانم دوباراینکارروکرده و واقعا هم ازمال خواهرم بهترشده ...

با ریش تراش که از ته نمیشه زد؟ اره درست میگی باید زودتر میزدم

با ریش تراش که از ته نمیشه زد؟ اره درست میگی باید زودتر میزدم

چرا دیگه چه فرقی داره باماشینم خوبه . بعدشم میخوای پوست سرشوباژیلت بکنی دخترخوب😣😟

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

بستگی داره به سر بچه ها دختر من روزی که واکسن ۴ماهگیشو زدم دادم دای شوهرم که برای ۴تا بچشم همین مارو کرده بود و الان یه خروار مو دارن با ڗیلت زد و الان که ده ماهشه هم موش از نرمی در اومد هم پر شده. فقط موهاش بور بود مشکی شده.

ولی دختر عموم همین کارو کرد پیاز سر دخترش سوخت موهاش اصلا در نیومد در حد ۲۰درصد

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه