1147
648

ازاولین قسمت همه دارن میمیرن،،خیلی غم انگیزه،،بنظرم موضوع خوبی هم نداره،،والامن که دارم دق میکنم،،فقط گریه داره،،

پدربزرگم که بیچاره آلزایمرگرفت😑😅

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤

واقعا باید اسم فیلم میشد مردگان یا بیوه شدگان😐😐😐😐

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜ی مامان منتظر معجزه خدا.خدا جونم خودت مراقب  دخترم❤ باش.یا امام رضا💖

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1158

فردا شب ایشالا بابا بزرگس😁

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
میگفتم ای کاش یکی تایپیک بزنه، وای ندا مرد، غم انگیز ترین صحنه سریال ، بیچاره بچه 😣😣😣😣

چطورمیدونست وقته رفتنع؟؟

بیٰااِموٖنِسِ شوٖیٰادِرٰازِمْ🖤تٖوهَمْ بَسٖوزْدَمٖی دِسٖوزِسٰازِم🖤هَمَهْ شٖودِخیٖاٰلِتْ مٖیزِنِمْ دَمْ🖤آخِه تٰاکِ مِ وٰااٖی غَمْ بَسٰازِمْ🖤
1125
1167
فک کنم تا آخر سریال نسلشون کلا منقرض نیشه خونه و زندگی میرسه به حنا😂😂

😂😂😂😂😂😂😂وای این خوب بود 👍👍

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
چطورمیدونست وقته رفتنع؟؟

از بس آدم خوبی بود. ولی بی کسی هم خیلی بده ادم کسی رو نداشته باشه یهو وقتی مرد بیان سر مزارش گریه کنن. حالا فردا شب معلوم میشه

زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد منو تو برود...
1151