1109
648

بعد سقطم دل درد نداشتم 

اول عفونتتو درمان کن بعد دوباره اقدام کن

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان میشه دعام کنین نی نیم بمونه برام  اللهم صل علی محمد وآل محمد )انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه آمین💜

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1082
دیگه خسته شدم نمیدونم این دل درد ازچیه

چه جور دل دردی؟مثل پریه؟خوب بعد از سقط چون یه جورایی رحم زخمه دل دردِ شدید پریودی هست دیگه...

چقدر زیبا هستند انسانهایی که شبیه حرفهایشان هستند💝
اولش کم بود ولی الان نزدیک پری هست دردام زیادشده

چقدر ازسقطت گذشته؟رحمت یه جورایی زخمه دیگه،بقایای جفتت دفع شده؟یه جور قرصِ که میدن مثل عدسِ اون برا سقط بقیه جفتِ از این قرصا خوردی؟مطمعنی چیزی نمونده؟

چقدر ازسقطت گذشته؟رحمت یه جورایی زخمه دیگه،بقایای جفتت دفع شده؟یه جور قرصِ که میدن مثل عدسِ اون برا ...

تقریبا یه ماه از سقط گذشته هفته قبل رفتم سونو گفت چیزی نداری.هیچ قرصی برای دفع ندادن

تقریبا یه ماه از سقط گذشته هفته قبل رفتم سونو گفت چیزی نداری.هیچ قرصی برای دفع ندادن

انشالله چیزی نمونده،خوب پس همون رحمت زخمه سعی کن پهلو هاتو گرم نگه داری،آب سرد هم نخور چون بد جور دل درد میاره،به احتمال زیاد رحمت سردیش شده البته جدایِ از عفونت،ترشی جاتم نخور،دسشویی هم با آب گرم برو.

خوب مراقبت کن که انشالله برا بارداریت مشکل نداشته باشی،حتی سعی کن جوراب همیشه پات باشه.

انشالله چند ماه دیگه دوباره یه نی نی سالم بیاد تو دلت و به سلامتی هم وضع حمل کنی.😚😚😍😍😘

1101