1147
648
عنوان

رشته تجربیا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 45 پست
دانشگاه چی خوندین؟

عزیزم من پارسال کنکور دادم نظام قدیمی هستم داروسازی شهر دور قبول شدم به خاطر شهرش نرفتم امسال واستادم شهر خودمون بیارم برم من نمونه دولتی بودم

وقتی هوا بهاریه... جای تو خیلی خالیه.. رفتی... رفتی و من نمیدونم 😢 فردا که شد چه سالیه... 💙♪♬

استارتر فکر کنکور نباش با علاقه انتخاب رشته کن به این فکر کن که دوس داری پزشک و فلان بشی یا مهندس یا وکیل و اینا یا حتی هنر علاقتو در نظر بگیر دوست من چهار سال تجربی خوند با عذاب عاشق هنر بود سال چهارم عوض کرد رفت هنر چون واقعا میدید تو تجربی اینده نداره 

و بگم که شما تا برسی کنکور ،کنکور کلا حذف میشه امسال به جز رشتع های پزشکی و پیرا کنکور حذف شده تا اون موقع که شما برسی کنکور هزار چرخ میزنه 

از دوستای خودم با اینکه نمونه دولتی قبول شدن ولی واقعا تو تجربی نمیکشیدن بهت بگم با اینکه نمونه بود. چندین تا تجدیدی داشتیم باور میکنی؟

خلاصه به فکر این باش که سه سال دبیرستانتو عذاب نکشی موفق باشی

وقتی هوا بهاریه... جای تو خیلی خالیه.. رفتی... رفتی و من نمیدونم 😢 فردا که شد چه سالیه... 💙♪♬
همش الکیه باور نکن من خودم الان دارم تجربی میخوندم منم خیلی ترسوندن ولی از اونجایی ک همیشه تخس بودم ...

عزیزم ما هایی که داریم راهنمایی میکنیم از دبیرستان گذشتیم رقیب استارتر نیستیم 

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

عزیزم من پارسال کنکور دادم نظام قدیمی هستم داروسازی شهر دور قبول شدم به خاطر شهرش نرفتم امسال واستاد ...

ایشالا که اون چیزی که میخوای بشه برات

ولی خب یادگیری هرکسی فرق میکنه و شاید یه نفر نیاز به تلاش شبانه روزی نداشته باشه و نتیجه بگیره ولی برعکس یه نفر خیلی درس بخونه اما مفید نباشه 

در کل منظورم اینه که اونقدر استارترو نباید ترسوند که شبانه روز باید درس خوند وگرنه نمیتونی

کاملا به شخص بستگی داره

ایشالا که اون چیزی که میخوای بشه برات ولی خب یادگیری هرکسی فرق میکنه و شاید یه نفر نیاز به تلاش شبا ...

بله درسته ولی اکثریت شبانه روز درس خوندن و گفتن و تجربشونو بازم به خود استارتر بستگی داره 

1158
عزیزم ما هایی که داریم راهنمایی میکنیم از دبیرستان گذشتیم رقیب استارتر نیستیم 

گلم من نگفتم شما رقیبشین ک اینجوری میگین داشتم راهنمایی دوستان آموزش و پرورشی و مشاوران مدارس رو میگفتم شما چرا به خودت گرفتی