1147
44
عنوان

رشته تجربیا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 45 پست

همش الکیه باور نکن من خودم الان دارم تجربی میخوندم منم خیلی ترسوندن ولی از اونجایی ک همیشه تخس بودم حرف هیچکس روم تتثیر نذاشت البته مدرسه و کادر دفتر خیلی میترسوندن با اینکه نمره هام همه بالای ۱۹ بود 

اینا رو میگن ک بترسی نری تجربی ک جمعیت تجربیا کاهش پیدا کنه کنکور راحت تر شه 

و اینم بگم علاقه حرف الو رو میزنه بعدم پشتکار اگ به فیزیک و زیست و شیمی علاقه داری برو تجربی اگ ن هم هیجی و اینم بگم علاقه تنها هم به هیچ دردی نمیخوره باید کنارش تلاش باشه

مدرسه عادی میری؟؟؟

یه سفارش تو رو خدا اگه شرایطش رو داری برو‌نمونه دولتی ...

چون منم استان همسایم😄

میدونم تو دور و اطراف ما مدارس عادی اکثرا پاسخ گوی کنکور نیست

میشه برا حاجتم یه صلواتبفرستی؟؟ممنون دوست عزیزم 

من سمپادیم خودم

اگه فک میکنی نمیتونی در اینده مثلا 10 11 ساعت روزی درس بخونی و رشته های بدرد بخور تجربی میخوای بری به هییییییچ وجه نیا 

البته منم اول دبیرستان که بودم در همین حد درس میخوندم 

ساعت مطالعه یه چیز ثابت نیست میشه زیادش کرد 

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

همش الکیه باور نکن من خودم الان دارم تجربی میخوندم منم خیلی ترسوندن ولی از اونجایی ک همیشه تخس بودم ...

من که عاشق ریاضیم+فیزیک واقعا

شیمی و زیستم دوس دارم ولی ریاضیو بیشتر

من معدلم بی شد با اینکه خیلی نمیخونم ولی نمره های ریاضی و علومم همیشه بیسته

راهنمایی رو با دبیرستان مقایسه نکن من سال چهارم ارزوی مرگ میکردم با اینکه چهار سالم شاگرد اول بودم حالا وضع بقیه و ببین دیگه چه حسی داشتن  

به چه مانند کنم در همه آفاق تو را...😀کانچه در وهم من آید تو از آن خوبتری... 😄
1156

من تجربی 

معدل نهم بیست 

منم خیلی خودمو تو نهم میکشتم دوساعت میشد 

الانم اونقدر نمیخونم. ولی چون زیاده خو وقت بیشتری برا خوندن میبره 

یادگیری خود من خوبه بهت پیشنهاد میکنم از اول که داری میای همه رو یادبگیری نه حفظ کردن

💙💙💙💙
من که عاشق ریاضیم+فیزیک واقعا شیمی و زیستم دوس دارم ولی ریاضیو بیشتر

پس اینجور که مشخصه استعداد و علاقه رو داری😁

باید تلاشت رو بیشتر کنی .....

میشه برا حاجتم یه صلواتبفرستی؟؟ممنون دوست عزیزم 
1189
عزیزم به گفتن همه دوس دارن تو که هنوز نخوندی 

اتفاقا از خوندن بعضی درسا مثه ریاضی خسته نمیشم اخه خیلی دوسش دارم هر وقت که میخونم خیلی براشون وقت نمیزارم ولی بیشتر سعی میکنم یاد بگیرم

1179
همش الکیه باور نکن من خودم الان دارم تجربی میخوندم منم خیلی ترسوندن ولی از اونجایی ک همیشه تخس بودم ...

شما چی قبول شدی عزیزم؟؟؟ ماهایی ک تازه شروع کردیم امیدی هست؟😢

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها
عزیزم من خودم سال دومه تجربی میخونم با امید اینکه هممون به اونجایی ک میخوایم برسیم☺

ان شالله ... 

دورهمی کنکوریهای ۹۸، از اون طرف آینده شد از آن کیا، ما نشستیم به دوخت و دوز پارگی ها، مخلص واقعی جاشو داد به ناخالصی‌ ها

خواهر من پارسال کنکور داد مددسه سمپاد بود معدلشم بالای ۱۹.۹۰ دوسال کاملم خوند خیلی خیلی زیاد ‌‌.هوشبری قبول شد😐دیگه چدن شرایط کاری هوشبری سخت بود الان رفته فرهنگیان معلمشده .ولی واقعا حیفش بور

1183