2726
عنوان

ی جمله ک الان شوهرتون بگه و خوشحالتون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 28312 بازدید | 812 پست
بگه حاصرشو بریم واست طلا بخرم خیلی طلا دوس دارم

ازطلا متنفرم فقط حلقه و ی گردنبند یادگاری دارم

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
عزیزم پیش چند تا دکتر دیگه رفته بهش گفتن  هیچ کس بهتر از دکتر خودت نمیتونه عمل کنه .بهترین جراح ...

توكل به خدا ايشالا كه خيلى زوووود چشمشون خوب بشه ولى عزيزم مشاوره كردن با دكتره ديگه ضرر نداره من يه دكتر خيلى خوب ميشناسم كه برادرم پيششون پيوند كرده ٣ تا دكتر توى يه اتاقن كه هر سه معاينه ميكنن و نظر ميدن  و در آخر باهم مشورت ميكنن و بهترين راهو پيشنهاد ميدن اصلااااا هم پولكى نيستن اگر تهران هستى برو پيششون از همه جاى ايران ميان دكتر فرهاد نجات و دكتر جديدى كه باهمن توى يه مطب اون يكى دكترو فاميليشو نميدونم ولى چشم واقعااا حساسه حتما با چند تا دكتر مشورت كنيد تو بيمارستان بينا عمل ميكنن كه البته اونجام دكتراى خوبى داره و مخصوص چشم هست  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگه خونه پیدا کردم بریم خونه جدیدمون. الان با مادرشوهرم زندگی میکنم

H.M:
بايد ازيك شنبه شروع بشه
🍃🍁🍃🍁🍃🍁🍃
#خانه_دارشدن
#سروسامان_گرفتن
#ذکر مجرب برای #خانه_دار_شدن و سروسامان گرفتن

🏠اگر کسی بخواهد سروسامان بگیرد و صاحب خانه و زندگی مستقل شود، هر روز پس از نماز صبح چهل مرتبه بگوید

🌛یا ربَ البَیتِ العَتیق🌜

👈این عمل را چهل روز مداوم و بدون وقفه ادامه دهد.

‼️اين ذكر بسیــــــار مجرب هست بارها به تجربه ثابت شده

🍁🍃🍁🍃🍁🍃🍁
دعاي توسل نذركن براي امام جواد هرچقدرتونستي بهون

2728
بگه ماشینو آزاد کردم آخه ی ماهه پارکینگه گیر افتادیم بخدا 

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
ذکری که معجزه میکنه برای کارگشایی تا 40 روز❤️

108 تا یا حق
100 یا قاضی الحاجات
101 ایه 9 یاسین
7 تا سوره نصر
7 تا ایت الکرسی
100 تا یا معید
10 تا یا رئوف یا رحیم
14 تا صلوات
150 تا یا فتاح

✍ خدایا
👈شفای بیماران
👈آمرزش گناهان

👈رفع گرفتاری گرفتاران
👈خانه دار شدن بی خانه ها

ازدواج دختر ها و پسرها

👈بچه دار شدن آرزومندان

👈و عاقبت بخیری جوان ها

👈را از درگاه لطفت

بگه ترک کردم حتی سیگار هم نمیکشم

سلام
برای ترک سیگار یا سایر عادات بد ، روزانه یکصدوده مرتبه دعای ذیل را بخواند و مدتی بر آن مداومت ورزد. مجرب است. این دعا را بخواند :

اللهم غَیِّر سوءَ حالِ [اسم فرد مورد نظر را بگوید] بِحُسنِ حَالِک .

دعایی برای ترک عادات بد و ترک سیگار
 دعای قرآنی زیر بطور کلی برای ترک عادتهای بد و گناهان بسیار مجرب و موثر است :

سوره مبارکه فاتحه را بر ظرفی از آب بخواند و زمانی که به کلمه (اهدنا) رسید ، هفتاد بار کلمه (اهدنا ) را تکرار کند و پس از اینکه هفتاد بار تکرار کرد ، سوره فاتحه را تکمیل کند و بر ظرف آب بدمد و آب را به فردی که عادتهای بد دارد و یا مشروب خوار است ، بنوشاند. به اذن خداوند تبارک و تعالی بزودی عادات بد را ترک میکند

من فک میکردم بهترین دورانه

نامزدی بهترین دورانه، به شرط اینکه کوتاه باشه، اغلب نامزدیای طولانی باعث مشکلات و دلخوری میشه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
نامزدی بهترین دورانه، به شرط اینکه کوتاه باشه، اغلب نامزدیای طولانی باعث مشکلات و دلخوری میشه

یکی دوسال زیاده ..مثلا دوسال ...چون خودم درنظر دارم یکی دوسال نامزدی رو میپرسم از شما ک انگار تجربه دارین بانو

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
یکی دوسال زیاده ..مثلا دوسال ...چون خودم درنظر دارم یکی دوسال نامزدی رو میپرسم از شما ک انگار تجربه ...

دو سال زیاده

یکسال کافیه به نظرم

من خیلی تو‌دوست و آشنا و فامیل خلاصه اطرافم دیدم

از یک سال که میگذره به مشکل میخورن،  لطف نامزد بازیشو از دست میده

بعدم نمی دونی زن اونی یا دختر بابات تو یه بلاتکلیفی خاصی هستی

هم از طرف همسر روت فشاره، هم از طرف خانواده

خودم چون دور و اطرافم دیده بودم 

از بله برون تا عقدم ۳ ماه بود و درست یکسال هم عقد بودم

قرار بود سر جمع یکسال بشه ولی به یه دلیلی عروسیم ۳ ماه عقب افتاد و شد یکسال و سه ماه

بیشتر واقعن خوب نیست

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
دو سال زیاده یکسال کافیه به نظرم من خیلی تو‌دوست و آشنا و فامیل خلاصه اطرافم دیدم از یک سال که می ...

همون چون جهاز الان یکم جمع و جور کردنش سخته هم اون طرف زندگیشو جمع و جور کنه حتما زیر یک سال ونیم  پس...انشالله خوشبخت باشی مرسی از راهنماییت واقعا درست گفتین..

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2706