2726
عنوان

ی جمله ک الان شوهرتون بگه و خوشحالتون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 28312 بازدید | 812 پست
حالا نه که ما خونه خودمونیم خیلی خوبه بازم صد رحمت به نامزدی وقتی رفتی خونه خودت میفهمی چی میگم اوفف ...

وقتی یکی اینجوری میگه من استرس میگیرم

میترسم عروسی کنیم

اولا خیلی دوست داشتم ولی از وقتی عقدم طولانی شده حتی ب ازدواجم فگر میکنم مترسم

میترسم مشکلات بیشتر شه

انگار یه فوبیا دارم...یه دید کاملا منفی از زندگی مشترک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهم بگه: با من ازدواج میکنی؟

خب من مجردم و انگار نیمه گمشدم،واقعا گم شده....باید اگهی چاپ کنم برای پیدا شدنش

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
گوشیش روشن بشه  اخه تو دستشویی گیر کردم در دستشویی روم قفل شده گوشی شوهرمم خاموشه🤣یه ساعت ...

خوبه گوشیتو بردی من ی بار گیر افتادم بعد ی ساعت زدم شیشه دسشویی شکوندم بعدش زنگ زدم فحش بارونش کردم ک چرا قفل دسشویی رو درس نمیکنی

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
2706