2737
2734
عنوان

ی جمله ک الان شوهرتون بگه و خوشحالتون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 28312 بازدید | 812 پست

بگه بریم فرش بگیریم

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از مامانم متنفرم😷😷😷

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2728

بگه یه خونه پیدا کردم میتونیم عروسی بگیریم😢

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست.... هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود.... صحنه پیوسته بجاست... خرم آن نغمه ک مردم بسپارند به یاد...
2738
از مامانم متنفرم😷😷😷

اگه بچه ننه هست کلید مرد رو گوش کن خیلی کمک میکنه که چطوری ارتباط درست برقرار کنیم با همسرامون 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

الان كه بگه واقعي نيست،ولي از خدامه فردا زنگ بزنه بگه كار برام جور شده

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
گوشیش روشن بشه  اخه تو دستشویی گیر کردم در دستشویی روم قفل شده گوشی شوهرمم خاموشه🤣یه ساعت ...

تو دستشویی گوشی بردی؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706