1147
44
عنوان

ی جمله ک الان شوهرتون بگه و خوشحالتون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 28217 بازدید | 812 پست
بگه ترک کردم حتی سیگار هم نمیکشم

سلام
برای ترک سیگار یا سایر عادات بد ، روزانه یکصدوده مرتبه دعای ذیل را بخواند و مدتی بر آن مداومت ورزد. مجرب است. این دعا را بخواند :

اللهم غَیِّر سوءَ حالِ [اسم فرد مورد نظر را بگوید] بِحُسنِ حَالِک .

دعایی برای ترک عادات بد و ترک سیگار
 دعای قرآنی زیر بطور کلی برای ترک عادتهای بد و گناهان بسیار مجرب و موثر است :

سوره مبارکه فاتحه را بر ظرفی از آب بخواند و زمانی که به کلمه (اهدنا) رسید ، هفتاد بار کلمه (اهدنا ) را تکرار کند و پس از اینکه هفتاد بار تکرار کرد ، سوره فاتحه را تکمیل کند و بر ظرف آب بدمد و آب را به فردی که عادتهای بد دارد و یا مشروب خوار است ، بنوشاند. به اذن خداوند تبارک و تعالی بزودی عادات بد را ترک میکند

اللهم عجل لولیک الفرج وبعد برای سلامتی خانوادم وخوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 
من فک میکردم بهترین دورانه

نامزدی بهترین دورانه، به شرط اینکه کوتاه باشه، اغلب نامزدیای طولانی باعث مشکلات و دلخوری میشه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نامزدی بهترین دورانه، به شرط اینکه کوتاه باشه، اغلب نامزدیای طولانی باعث مشکلات و دلخوری میشه

یکی دوسال زیاده ..مثلا دوسال ...چون خودم درنظر دارم یکی دوسال نامزدی رو میپرسم از شما ک انگار تجربه دارین بانو

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
یکی دوسال زیاده ..مثلا دوسال ...چون خودم درنظر دارم یکی دوسال نامزدی رو میپرسم از شما ک انگار تجربه ...

دو سال زیاده

یکسال کافیه به نظرم

من خیلی تو‌دوست و آشنا و فامیل خلاصه اطرافم دیدم

از یک سال که میگذره به مشکل میخورن،  لطف نامزد بازیشو از دست میده

بعدم نمی دونی زن اونی یا دختر بابات تو یه بلاتکلیفی خاصی هستی

هم از طرف همسر روت فشاره، هم از طرف خانواده

خودم چون دور و اطرافم دیده بودم 

از بله برون تا عقدم ۳ ماه بود و درست یکسال هم عقد بودم

قرار بود سر جمع یکسال بشه ولی به یه دلیلی عروسیم ۳ ماه عقب افتاد و شد یکسال و سه ماه

بیشتر واقعن خوب نیست

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
1158
دو سال زیاده یکسال کافیه به نظرم من خیلی تو‌دوست و آشنا و فامیل خلاصه اطرافم دیدم از یک سال که می ...

همون چون جهاز الان یکم جمع و جور کردنش سخته هم اون طرف زندگیشو جمع و جور کنه حتما زیر یک سال ونیم  پس...انشالله خوشبخت باشی مرسی از راهنماییت واقعا درست گفتین..

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
H.M: بايد ازيك شنبه شروع بشه 🍃🍁🍃🍁🍃🍁🍃 #خانه_دارشدن #سروسامان_گرفتن #ذکر مجرب برای #خانه_دار_شد ...

خیلیممنونمم

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت
8
واقعا؟🤣ای وای من ریلکس ترم پس😂😂😂

اوف نمیدونی ک حامله بودم سر ظهرم بود دسشوییم جوش آورده بود تو تراس بود دسشوییمون داشتم خفه میشدم😂😂

Z&E=Arad                                                         زخم دهانه رحم دارم خوب نمیشه                        تورو خدا برام امن یجیب بخونید
وقتی یکی اینجوری میگه من استرس میگیرم میترسم عروسی کنیم اولا خیلی دوست داشتم ولی از وقتی عقدم طولا ...

ما که عاشق هم بودیم ولی وقتی رفتیم خونه خودمون یه حرکتایی زد که از چشمم افتاد قبلا نمیتونستم دوریشو تحمل کنم وقتی میرفت سر کار حداقل ۵ بار زنگ میزدم الان یدونه اس هم نمیدم البته من بعد زایمانم افسردگی گرفتم یکمشم بخاطر اونه ولی در کل دوست داشتم هیچوقت ازدواج نمیکدم دیدم به ازدواج کلا عوض شده

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اورییم پیس توتولوب...