2726
عنوان

گناهدارن یا چی

109 بازدید | 9 پست

مادر بزرگمن اینا  میخوان مستاجرشونو بار بدن پول پیش ۵ تومنه ندارن بدن  که طبق معمول از ما میگیرن از یه ور میگم گناه دارن از یه ور میگم مااگه پول دادیمادبرگشتی نیست حالا بابام میگه میگم از کسی قرض کردم که پس بدن

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گناه دارن 

چی بگم والا

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2728
گناه دارن 

ماهم البته واممونه ها مال صندوق

خو این مسئله به مامانتون مربوط میشه چون پول پدرتون مالِ مادرتون هس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اسی ،،خوشبحالت مجردی و پیش بابا مامانت،،،😢

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خو این مسئله به مامانتون مربوط میشه چون پول پدرتون مالِ مادرتون هس

ببین من اگه بخوام حقوق بخونم ( فقط در حدی که بتونم از حق و حقوق خودم دفاع کنم ) چندسال باید حقوق بخونم و کدوم مباحث رو ؟

.
ببین من اگه بخوام حقوق بخونم ( فقط در حدی که بتونم از حق و حقوق خودم دفاع کنم ) چندسال باید حقوق بخو ...

کارشناسی حقوق باید بخونی همه مباحث رو براتون تدریس میکنن اساتید 

البته اگه میخوای دانشگاه بری 

من سه سال خوندم 

بستگی داره به اینکه هرترم چه قدر واحد برداری و معدلتون اگه بالا باشه و بیست وچهار تا هرترم بردارید زود تموم میکنید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم