2737
2739

سلام 

میخواستم بپرسم ک اول حقوقتون چقدر بوده  الان  چقدره؟؟؟

و اینکه مدرکتون چیه؟ 

و دیگه اینکه در کل راضی هستین یا ن؟

ینی چی بعضیاتون اخر جمله هاتون ی شکلک خاص میذارین؟؟؟مثلا میخواین بگین خیلی شاخین؟  نکنین این کارو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم طرحشون 800 تا 1 میلیونه  بعدش قراردادی میشن 1500 به بالا میشه با اضافه کار 2 میلیون میشه البته به منطقعه ای که کار میکنن بستگی دار بعضی جاها بیشتر از این ها هست  حقوقشون 

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........
2728
2738
کار بهورز مراقبت و ثبت انها  مراقبت های دوره ای بیملران کودکان جوانان زنان باردار مامانم بهتر ...

ببخشید میشه بگید حقوقشون چقدره؟

ینی چی بعضیاتون اخر جمله هاتون ی شکلک خاص میذارین؟؟؟مثلا میخواین بگین خیلی شاخین؟  نکنین این کارو

یکی از آشناهای ما بهورزه بامدرک پنجم ابتدایی سال ۷۳ یا۷۴ رفته سرکار رسمی هم شده ماهی ۲وخورده ای میگیرخ فقط بلده همون واکسنارو بزنه واقعا هیچی بلد نیست بهورز روستاس. اهالی روستاهم از دستش شاکی😂😂😂

2706