2737
2734
عنوان

میشه یکی به من طریقه اصلی غسل کردن رو‌ یاد بده

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 70 پست
[QUOTE=82023040]اها 😙[/QUQUOTE شما تو پست بالا گفتین پریود تموم شد باید بری حموم تا قضا نشه ول ...

اونا دیگه جزو احکامه که خودش هزارتا مورده . بستگی به طرف داره پریود چند روزه باشه و طبق روال کی پاک بشه ! لکه بینی داشته باشه یا نه. اینکه اصل ماجرا رو بدونه و بعد بره دنبال سرچ کردن مفهومشو بهتر یاد میگیره. ما خودمون یه عمره غسل میکنیم هنوز کامل بلد نیستم احکامو اونوقت چطو انقد کامل برا این بنده خدا توضیح بدم . کلیاتی که در توانم بود رو توضیح دادم

خدایا شکرت  
منم از رشته ریاضی رفتم حوزه جامعه الزهرا سلام الله علیها، قم. البته غیر حضوری

جالبه بعد دو سال که دوستم با جو حوزه اشنا شد افسردگی گرفت اون تهران بود می گفت مدرس ها مدیر حوزه خیلی دو رو هستن جوش پر دروغ بود خلاصه حوزه ول کرد گفت اصلا نمی خوام ی ادم مث اونا بشم دوباره اومد کنکور داد مهندسی پزشکی قبول شد افسردگیشم خوب شد

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه بعد دو سال که دوستم با جو حوزه اشنا شد افسردگی گرفت اون تهران بود می گفت مدرس ها مدیر حوزه خیل ...

من غیر حضوری ام

اما دوستای طلبه ام همه سرزنده و شادن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2728
منم افسردگی گرفتم که حوزم داره تموم میشه .هیچوقت این روزای خوب و حسای خوبو فراموش نمیکنم

منم اخراشه

خدا بخواد سه ترم دیگه سطح دو تموم میشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
عزیزم انشالله موفق باشی .پایان نامه برای شما حذف شده درسته؟

نه عزیزم، هست.البته دو واحده کلاااااا

2738
ورودی 94به بعدی؟

نه بهمن 91

غیر حضوری جامعه ، سطح دو 14 ترمه

گیگل‌😊😊 چقد باهوشی تو اخه  میخواستم‌اینجا دقیق یکی بهم بگه

حالا که میخای از این به بعد غسل کنی هروقت غسل کردی یا رفتی حمام حالشو داشتی تو نیتت غسل فی ماذمه هم بگو

یعنی غسل هایی که برگردنت بوده و انجام ندادی

میشه با هرغسلی اونم نیت کرد 

خدایا به حق محمد و آل محمد عزیزانم را درپناه خودت محفوظ و عاقبت به خیر نگهدار باش