2726
عنوان

مستاجر ها بياين كمكم

180 بازدید | 10 پست

دوستان كسي تابحال خونه قولنامه كرده و بعدش پشيمون بشه و فسخ كنه قراردادش رو؟ 

برام اين مشكل بيش اومده 

چيكار كنم ، به همسرم گفتم تو نگران نباش من خودم ميرم پيش مالك خونه و بنگاه قرار داد رو فسخ ميكنم.! اما اولين بارمه ، يكم دلم روقرص كنيد كه با دل شير برم جلووو،

قابل توجه اينكه رهن كامل بوده از شصت ميليون ، دوميليون داديم، قرار بود بقيش و موقع تحويل كه ده روز ديگست بديم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره خب پشیمون شدید قانونا میتونید فسخ کنید.برای اینک بدونی چی به چیه یه سرچ تو نت بکن که قانوناشو دقیق بدونی که وقتی میری بنگاه اگه یه چیزی گفتن بگی قانونشو میدونم.

خب چرا تو بری؟!

پس شوهرت چی؟ دوتایی برید خب بگید نمیتونیم خونه رو بگریم دیگه

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

اگه هنوز ۲۴ ساعت نگذشته میتونی فسخ کنی بدون پرداخت خسارت 

ولی اگه گذشته اون دیگه به صاحبخونه بستگی داره که ازتون خسارت بگیره یا نه 

اکثرا توی قولنامه ذکر می کنن پشیمونی رو که چقد باید خسارت داد

برو بگو هر کاری کردم نتونستم ۲۰ تومن پول رو جور کنم صاحبخونه قبلیمون فعلا مستاجر پیدا نکرده و پولمون رو پس نمیده 

چون پول ردوبدل شده معامله کامله ولی بسته به صاحب خانه قابل مذاکره باشه خونه رو مجدد بزاره بنگاه تا رهن بره پول شمارو پس بده

خسارت یا یه ماه اجاره هم ممکنه بسته به طرفت داره