2733
2734
عنوان

سرما خوردم بچه شیر میدم لعنت به این دکترا

| مشاهده متن کامل بحث + 8922 بازدید | 32 پست
چرا من دیدم دیدم که خیلی میدن حتی برای عفونت های بعد عمل سز و طبیعی

اينكه ديده باشين دليل نميشه كار درستي باشه

سر يه سرماخوردگي آنتي بيوتيك نميدن توو دوران شيردهي گل من😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

عزیزم بچت نمیگیره چون از طریق شیرت بهش عوامل ایمنی میرسه

علائمت حتما ویروسی بوده که دارو ندادن آنتی بیوتیک طعم شیرتو عوض میکنه ممکنه بچت زده بشه چرا اصرار الکی میکنی

اتفاقا به جای لعنت باید درود لفرستی به پزشکی که الکی دارو نداده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ویروس سرماخوردگی تا ۳روز منتقل میشه بعداز ۳روز ویروسا از بدنت از بین میرن.پس نگران تباش .اما تا زمانی که کامل خوب بشی .ماسک بزن پیاز بخور.عسل زنجبیل و لیمو قاطی کن بخور .وقبل از شیر دادن دستات و سینتو بشور .سرتو عقب نگه دار که نفست به بچت نخوره

دقیقا منم همینو میخاستم بگم.بخاطر بچت ندادن نه از رویه دشمنی.کاش یکم سطح فرهنگمونو ببریم بالا

چه ربطی به فرهنگ‌داره بعد زایمان تا یکماه سفکسیم و آزیترومایسین خوردم اونموقع ضرر نداشت؟؟بهتره بگیم سواد ندارن بعدشم من خودم بیمارستان کار میکنم دیگه بمن از سطح سواد خیلی از دکترا نگو

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
اينكه ديده باشين دليل نميشه كار درستي باشه سر يه سرماخوردگي آنتي بيوتيك نميدن توو دوران شيردهي گل م ...

ببخشید به بزرگی خودتون عزیز دل

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2738
میگه گوشش درد میکنه

مثال ميگم خوشگلم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بالاخره یه انتی بیوتیکی هست که بشه تو شیر دهی خورد دیگه  خودتو ببند به شلغم  اب نمک غر غ ...

حرف منم همینه بعضیا بجای مرهم شدن نمک میشن روی زخم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
حرف منم همینه بعضیا بجای مرهم شدن نمک میشن روی زخم

برو یه دکتر دیگه دارو بخوری. اینجوری میمونه کهنه میشه دوماه دیگه دوباره میزنه بیرون

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
برو یه دکتر دیگه دارو بخوری. اینجوری میمونه کهنه میشه دوماه دیگه دوباره میزنه بیرون

دکتر زنانم دوستمه الان تعطیلاته خارج کشوره دسترسی ندارم بهش وگرنه پیش این عمومیا نمیرفتم،بخدا رفتم دکتره داره از تو گوگل سرچ میکنه ببینه واسه من چی خوبه

عزیزم سرما خوردگی ویروسی آتتی بیوتیک هیچ تاثیری روش نداره فقط بدنت رو ضعیف میکنه، بچت هم نمیگیره چون آنتی بلدی تو بدنت از طریق شیر بهش میرسه، فقط مدام دستتو بشور و از اسپری شستشوی بینی استفاده کن دورش میگذره و خوب میشی

عزیزم حتماعفونت نداری ویروسه سوپ آبکی دریت کن ساعتی یه باربخور تندتندآب لیموشیرین بخوروچای دارچین بخورزودخوب میشی منم بچه هام نوزادبودن سرماخوردم ولی بچه هام ازم نگرفتن نترس ماسک بزن من ماسک زدم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
عزیزم سرما خوردگی ویروسی آتتی بیوتیک هیچ تاثیری روش نداره فقط بدنت رو ضعیف میکنه، بچت هم نمیگیره چون ...

همه ی اینا درسته ولی طرف نکرد لااقل به من فشار ۸ یه سرم با ب کمپلکس بزنه یکم تقویت شم رفتم حالم ازالان بهتر بود تقویتی هم نزد که به این روز بیوفتم.من کلا دوسه سال بود سرما نخوردم بخاطر زایمان ضعیف شدم ایشون وظیفه داشت لااقل تقویتی بزنه

2706