2726

دارم میمیرم بینیم کیپه گلوم داغونه نمیتونم آب دهانمو قورت بدم گوشمم درد میکنه بچه م ۳۹ روزه س میترسم بگیره شیرمم میدم بهش دکترم رفتم چیزی نمیدن مایعات میخورم بخور هم میکنم چیکار کنم میترسم بچه م بگیره،آنتی بیوتیک میخام که نمیدن.شما تواین شرایط چی استفاده کردین

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

آنتي بيوتيك توو دوران شيردهي خوب نيست

بعد ميگي لعنت به دكترا😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آنتي بيوتيك توو دوران شيردهي خوب نيست بعد ميگي لعنت به دكترا😐

چرا من دیدم دیدم که خیلی میدن حتی برای عفونت های بعد عمل سز و طبیعی

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

به دکترا چرا لعنت میفرستی مگه اونا گفتن بچه دار شو؟

آویشن دم کن خیلی خوبه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بالاخره یه انتی بیوتیکی هست که بشه تو شیر دهی خورد دیگه 

خودتو ببند به شلغم 

اب نمک غر غره کن چند بار

لیمو شیرین بخور  

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706